Bonusy i promocje Noblebet

NobleBet - legalny bukmacher

Bukmacher NobleBet jest stosunkowo młodym podmiotem na polskim rynku bukmacherskim. Swoją licencję od Miniserstwa Finansów uzyskał w styczniu 2019 roku. Dzięki niej swobodnie mógł przeprowadzać zakłady wzajemne online i bez przeszkód mógł rozpocząć działalność. Strona internetowa NobleBet ruszyła w połowie września, więc trochę czasu musiało upłynąć, żeby na poważnie wejść do gry.

Tuż po rozpoczęciu prowadzenia działalności, w październiku 2019 roku bukmacher NobleBet podpisał umowę sponsorską ze Śląskiem Wrocław, który występuje w Ekstraklasie. Po pewnym czasie nastąpiła jednak zmiana w tym aspekcie i Noblebet stał się przed sezonem 2023/2022 sponsorem Widzewa Łódź.

NobleBet bonus na start

NobleBet przyłożył się do swojej oferty powitalnej i to trzeba sobie otwarcie powiedzieć. Aż trzy rodzaje bonusów na początek robią wrażenie i wskazują na to, że bukmacherowi zależy wyraźnie na graczach. W sumie pakiet powitalny NobleBet moża nam przynieść kwotę rzędu 2500 złotych, więc dorównującą spokojnie najlepszym bukmacherom na rynku. Na pierwszy plan wysuwa się bonus od depozytu:

  • pierwsza wpłata może dać bonus 100% do maksymalnie 1250 złotych;
  • druga wpłata przyniesie z kolei 50% ale też maksimum 1000 złotych;
  • trzecia wpłata oznacza bonusowe 250 złotych na sporty wirtualne;

Jak widać bonus na start Noblebet nie odbiega standardami od najpopularniejszych bukmacherów w kraju. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Noblebet z naszym kodem promocyjnym Noblebet i będziesz mógł odebrać cały bonus już dziś!

bonus-na-start-noblebet

Bonus od depozytu Noblebet

Co zrobić żeby otrzymać bonus? Dokonać pierwszej wpłaty na minimum 10 złotych i zaznaczyć bonus z mnożnikiem. Na Twoim koncie wyląduje dodatkowo 5% wpłaty z mnożnikiem kursu x20. Aktywuj bonus z mnożnikiem na koncie. Stwórz kupon z minimum 2 zdarzeniami, gdzie kurs pojedynczego spotkania będzie wynosił 1.30, a całkowity kurs kuponu minimum 3.00. Postaw zakład kombinacyjny z pomnożonym kursem całkowitym i odbierz 1250 złotych!

Gdy powtórzysz to za drugim razem, otrzymasz równowartość połowy swojej wpłaty. To znaczy, że jeśli chcesz otrzymać kolejne 1000 złotych, musisz wpłacić 2000 złotych. W tym przypadku mnożnik będzie ustalony na x10. Przy trzeciej wpłacie otrzymasz 100% bonus bez ryzyka, czyli 250 złotych do wykorzystania na sporty wirtualne. W sumie możesz dostać nawet 2500 złotych na dobry początek obstawiania

Bonus powitalny na sporty wirtualne

W swojej ofercie bonusowej NobleBet ma do wyboru także drugi bonus. Jest to oferta dotycząca wyłącznie sportów wirtualnych, ale to do gracza należy decyzja, który bonus na start wybierze. Dzięki temu bonusowi, gracz może od razu przejść do obstawiania w aplikacji, ponieważ w sportach wirtualnych co chwilę są jakieś mecze. Bonus powitalny NobleBet na sporty wirtualne daje 100% Twojej wpłaty do 400 złotych, więc warto się zastanowić nad tą ofertą.

Przyjrzyjmy się szczegółom tego bonusu. Trzeba wpłacić minimum 10 złotych i zaznaczyć pole “BONUS WIRTUALNY 400 PLN”. Do Twojego konta zostanie dodana kwota równa Twojej wpłacie do maksymalnie 400 złotych. Te pieniądze będziesz mógł wypłacić, jeśli 5 razy obrócisz otrzymanym bonusem. Po wybraniu “Bonusu Wirtualnego 400 PLN” stracisz możliwość skorzystania z “bonusu od pierwszego depozytu 100% do 2500 PLN”. Nadal jednak do Twojej dyspozycji będą bonusy od drugiego i trzeciego depozytu z Pakietu Powitalnego od Noblebet.

promocje-noblebet

Pozostałe promocje NobleBet

Ulga podatkowa

Bukmacher NobleBet oferuje swoją wersję gry bez podatku, czyli odpowiednik ‘happy hours’. W określone dni gracze, którzy spełnią odpowiednie warunki, stawiając swoje zakłady, zostaną zwolnieni z podatku od gier. Przykładowo w sierpniu 2020 roku NobleBet ustanowił, że od piątku do poniedziałku będzie można korzystać z opcji ulgi podatkowej i nie płacić wymaganego podatku lub płacić tylko jego część.

Wystarczy, że gracz zawrze dwa zdarzenia na swoim kuponie, a łączny kurs dobije do 1.60 i opłata podatkowa zostanie zmniejszona o połowę. Żeby całkowicie zostać zwolnionym z podatku, należy złożyć kupon z trzech zdarzeń, tak aby łączny kurs wynosił co najmniej 2.20.

Bez podatku po rejestracji

Na podobną promocję można się załapać tuż po zarejestrowaniu konta. NobleBet zobowiązuje się do płacenia podatku za nowych graczy przez 7 dni od momentu założenia konta. Wymagania są takie same jak powyżej, czyli na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy spotkania, a kurs minimalny całego kupony musi wynosić 2.20. 

Read More
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.