Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
3.0

Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz

Betclic bonus - oferta powitalna dla nowych klientów bukmachera 

Betclic bonus powitalny dla nowych klientów to najważniejsza promocja oferowana przez tego bukmachera. Gracze sugerują się promocjami na start, wybierając gdzie warto zarejestrować konto. Sprawdzamy, jakie są warunki odbioru bonusu powitalnego Betclic. Czy bukmacher Betclic spełnił oczekiwania graczy i przygotował chwytliwą promocję na start? 

Betclic bonus bez ryzyka w wysokości do 550 zł

W ofercie powitalnej Betclic pierwsze skrzypce gra cashback w wysokości do 550 zł, czyli zwrot gotówki na konto gracza w momencie przegranej na pierwszym postawionym kuponie. Wysokość bonusu jest bardzo imponująca. Cashback oferowany przez bukmachera Betclic jest obecnie najwyższym bonusem bez ryzyka na polskim rynku bukmacherskim. Taki bonus z pewnością może przyciągnąć do bukmachera nowych użytkowników. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Aby odebrać cashback, musisz mieć zarejestrowane konto w serwisie bukmacherskim Betclic. 

Jak odebrać bonus? 

Odbiór cashbacku w Betclic jest bardzo prosty. Przede wszystkim należy zacząć od tego, by wejść na stronę bukmachera i odszukać kwestionariusz rejestracji. Aby odebrać bonus musimy być właścicielami konta bukmacherskiego w serwisie Betclic. Rejestrować się możemy zarówno poprzez stronę www bukmachera oraz aplikację mobilną. Rejestracja w Betclic składa się z trzech etapów. Podczas ostatniego z nich zauważymy pole z napisem “Kod promocyjny”. Dokładnie w tym miejscu wpisujemy kod o treści “PREZENTPL”, dzięki czemu wartość bonusu wzrośnie. Po poprawnym wpisaniu kodu możemy mieć pewność, że otrzymamy cashback w przypadku przegrania pierwszego postawionego zakładu. 

jak odebrać bonus powitalny w betclic?

Jak zwiększyć bonus powitalny? 

Wartość całkowita bonusu zależy od tego, czy mamy dostęp do standardowej oferty, czy korzystamy z kodu promocyjnego. Kod promocyjny Betclic skutecznie podwyższa wartość promocji powitalnej. Co należy zrobić, aby zyskać dostęp do najlepszej oferty? To proste. Wystarczy użyć dedykowanego kodu promocyjnego od Betclic podczas rejestracji konta. Treść kodu promocyjnego to: PREZENTPL. Podczas ostatniego etap rejestracji mamy możliwość podania kodu promo w wyznaczonym do tego miejscu. Warto o tym pamiętać, aby nie przegapić super okazji. Z kodem promocyjnym Betlic o treści “PREZENTPL” wartość naszego bonusu powitalnego, czyli oferowanego cashbacku, zwiększa się do 550 PLN! 

Pozostałe bonusy dostępne w Betclic

Bonus powitalny dla nowych graczy od Betclic to nie jedyna promocja, która czeka nas po zalogowaniu. Bukmacher Betclic w swojej ofercie ma również inne akcje promocyjne, które wymieniamy poniżej. 

Multi+ w ofercie Betclic

Na stronie internetowej bukmachera znajdziemy informację, że dzięki Multi +, typując jak zwykle, będziemy wygrywać więcej. Jak to działa w praktyce? Wymaga się od gracza, aby zagrał min. 5 wydarzeń, które można łączyć z zakładami na żywo. W przypadku, kiedy kupon wejdzie, bukmacher powiększy wygraną zgodnie z tabelą poniżej. Według informacji w niej zawartych wygrana może być wyższa nawet o 50%.  

Podczas obstawiania kuponu gracz również dostanie informację, o ile więcej może wygrać, puszczając kupon akumulowany. Promocja Multi+ od Betclic obowiązuje przy wszystkich dyscyplinach sportowych, o ile minimalny kurs zdarzenia wynosi 1,20. W regulaminie bonusu widnieje informacja, że maksymalna przyznana kwota nie może być większa niż 10 tysięcy złotych.

Wybierając zakłady do kuponu, pamiętaj o tym, żeby wybierać zakłady oznaczone logiem bonusu Multi+. Tylko one wezmą udział w promocji.

Konto VIP dla wybranych graczy

Warto już na początku podkreślić, że bukmacher Betclic sam wybiera graczy, którzy jego zdaniem, zasługują na to, aby dołączyć do grona VIP-ów. Uhonorowani gracze mają wówczas dostęp do specjalnych promocji i oferty typu premium na zakłady bukmacherskie. Ponadto, dostają specjalne upominki, mogą to być np. vipowskie wejściówki na imprezy sponsorowane przez bukmachera Betclic. 

Oferta Betclic a bonusy powitalne innych bukmacherów

Można powiedzieć, że po bukmacherze Betclic oczekiwaliśmy więcej. Znając realia branży bukmacherskiej i widząc, jakie zabiegi bukmacherzy stosują, aby pozyskać nowego klienta, jesteśmy trochę rozczarowani. Bonusy powitalne zazwyczaj przyjmują formę freebetów, bonusów bez depozytu i zakładów bez ryzyka. Bukmacher Betclic zdecydował, że w jego ofercie powitalnej gracz otrzyma dostęp jedynie do trzeciej z wymienionych promocji, czyli cashbacku. Mimo że oferowany przez Betclic cashback jest obecnie najwyższy na rynku, to gracze mogą poczuć się zawiedzeni. Cashback, choć wysoki, ma dość wymagające warunki obrotu. Aby wypłacić cashback, gracz musi bowiem obrócić go sześć razy po kursie minimalnym 2,00. Wszyscy bardziej doświadczeni gracze rozumieją, że taki obrót może przysporzyć wielu problemów. Trudne warunki obrotu mogą prowadzić do tego, że wielu graczy co prawda odbierze cashback, ale nigdy nie wypłaci otrzymanych środków na swoje konto bankowe, bo nie spełni warunków obrotu.

W ofercie powitalnej Betclic pierwsze skrzypce gra cashback w wysokości do 550 zł. Jak odebrać bonus? Jak go wypłacić?
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz
3.0
Trust & Fairness
4.0
Games & Software
2.0
Bonuses & Promotions
3.0
Customer Support
3.0 Overall Rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.