Cashback Fortuna 210 PLN. Zakład bez ryzyka w Fortunie

Bonus cashback w Fortuna. Sprawdź warunki promocji.
Skopiuj kod PREZENT210
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Odbierz bonus!
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Cashback jest jedną z bardziej popularnych promocji bukmacherskich. Bukmacher Fortuna również oferuje go swoim klientom. Czy oferowany cashback w Fortuna jest korzystną promocją? Sprawdzamy, jakie są warunki odbioru bonusu oraz czy warto się nim zainteresować.

Cashback, czyli bezpieczny zakład 

Zanim skorzystamy z promocji cashback, powinniśmy zrozumieć na czym polega ten rodzaj promocji. Cashback nazywany jest również zakładem bez ryzyka lub zakładem bezpiecznym. Już sama nazwa wskazuje, że gracz nie straci swoich pieniędzy na kuponie z cashbackiem. Cashback daje bowiem możliwość postawienia kuponu bez ryzyka straty pieniędzy. W przypadku kiedy zakład okaże się przegrany, postawione pieniądze wracają na konto gracza. W zależności od zasad i regulaminu promocji pieniądze wypłacamy na swoje konto bankowe po wykonaniu obrotu lub od razu. 

Fortuna - cashback 210 zł 

Fortuna zakład bez ryzyka 210 zł to wyjątkowa promocja skierowana do graczy, którzy znają dedykowany kod promocyjny i użyją go podczas rejestracji. Cashback polega na tym, że w momencie kiedy postawiony przez nas pierwszy kupon okaże się przegrany, Fortuna zwróci nam stracone pieniądze. Maksymalnie może to być 210 zł. Pamiętajmy jednak, że stawka bonusu zostanie pomniejszona o obowiązujący podatek od gier, który na tę chwilę wynosi 12 %. Fortuna nie wymaga żadnego obrotu, co oznacza, że gracz może wypłacić zwrócone pieniądze lub postawić za nie następny zakład. Bukmacher ma na wypłatę środków 3 dni. Okres trzech dni liczy się od momentu rozstrzygnięcia kuponu objętego bonusem. Każdy gracz może skorzystać tylko raz z zakładu bez ryzyka.

Jak odebrać cashback? 

Odebranie bonusu jest bardzo proste. Aby zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortuna jesteśmy zobowiązani do tego, aby założyć konto gracza w serwisie. Rejestrując konto, musimy pamiętać o tym, aby w wyznaczonym polu wpisać dedykowany kod promocyjny Fortuna o treści „PREZENT210”. Kod umożliwi nam skorzystanie z najlepszych warunków promocji. W standardowej ofercie bonusu powitalnego gracze mogą zyskać jedynie 100 zł, z kodem promocyjnym bonus rośnie do 210 zł. 

cashback fortuna

Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów 

Fortuna jest na rynku bukmacherskim już od lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wie, że klienci zakładów bukmacherskich interesują się dostępnymi promocjami. Dlatego tak ważne jest, aby bonus powitalny dla nowych graczy był korzystny i zachęcający. Fortuna przygotowała niepowtarzalną ofertę powitalną. Cashback to jedynie jeden z jej elementów. Bonus powitalny składa się również z bonusu bez depozytu.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.