Bonus na start dla nowych graczy w TOTALbet jest jednym z najwyższych bonusów na polskim rynku bukmacherskich. Dodatkowo wartość bonusu można zwiększyć, znając dedykowany kod bonusowy. Co dokładnie nowy gracz zyska w ramach oferty powitalnej?

TOTALbet bonus powitalny - co czeka na graczy? 

Bukmacherzy, by przyciągnąć do siebie klientów, oferują ciekawe promocje. Jak prezentuje się oferta TOTALbet na tle konkurencyjnych zakładów? TOTALbet działa na polskim rynku stosunkowo od niedawna, a dokładnie od 2017 r. Od tego czasu zdążył zyskać pozytywne opinie, w których wspomina się o wysokich kursach i szerokiej ofercie zakładów. Bonus powitalny na start dla nowych graczy TOTALbet to niepowtarzalna okazja na to, by zgarnąć atrakcyjne promocje. W ramach oferty na start gracze dostają dwa różne bonusy - freebet i bonus od depozytu. 

100% od wpłaty do 5000 PLN 

Bonus od depozytu to często spotykany bonus w branży bukmacherskiej. Operatorzy często włączają go do pakietów powitalnych, by zachęcić niezdecydowanych klientów do rejestracji w ich serwisach. Bukmacher TOTALbet wykorzystał potencjał promocji, gwarantując maksymalną kwotę bonusu równą 5 000 zł. Aby odebrać promocję, wystarczy jedynie dokonać minimalnej wpłaty 10 zł na konto bukmacherskie. Bonus od wpłaty działa w ten sposób, że bukmacher przeznacza Ci bonus równy pierwszemu depozytowi. Dlatego warto wpłacić większą sumę pieniędzy w ramach pierwszej wpłaty i odebrać wysoki bonus. 

Jak wypłacić bonus od depozytu w TOTALbet? 

Bukmacher TOTALbet przelewa środki przyznane w ramach promocji na konto bonusowe gracza. Co to oznacza? Bukmacher TOTALbet wymaga obrotu bonusem, by następnie móc go wypłacić. Według regulaminu promocji należy wykonać pięciokrotny obrót bonusem z kuponem z trzema zdarzeniami lub czterokrotny na kuponie z czterema zdarzeniami (każdy kupon z 4 lub ponad 4 typami będzie spełniał warunki obrotu). Podsumowując, gracz ma do wyboru wariant „5×3” lub „4×4”. Wymagany kurs każdego zdarzenia to min. 1.25. 

Wyższy freebet 50 zł 

Bukmacher TOTALbet stawia na popularne promocje bukmacherskie. Drugą składową bonusu powitalnego jest freebet o łącznej wartości maksymalnej 50 zł. Bonus podzielony jest na kilka części. Aby uzyskać całość freebetu, gracz musi wykonać określone zadania. Na początku TOTALbet wypłaca graczowi 20 zł za pełną rejestrację konta w serwisie bukmacherskim. Co należy zrobić, aby odebrać 50 zł freebetu? 

  • Wpisać kod „PREZENT” podczas rejestracji konta, (10 PLN),
  • Udzielić zgody na przesyłanie wiadomości marketingowych podczas rejestracji (5 PLN),
  • Wpłacić pierwszy depozyt na konto gracza (5 PLN),
  • Obstawić pierwszy zakład z salda głównego (5 PLN),
  • Postawić pierwszy zakład na sporty wirtualne (5 PLN).

Bonus freeebt ma bardzo łatwe warunki obrotu. Aby wypłacić 50 zł bonusu freebet wystarczy obrócić go jeden raz. 

Jak odebrać bonus powitalny w TOTALbet? 

Aby otrzymać pakiet promocji na start od bukmachera TOTALbet, należy przede wszystkim zarejestrować konto gracza w jego serwisie. Proces rejestracji jest bardzo prosty. Każdy powinien go przejść przez większych trudności. Podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego wypatruj pola z napisem “kod promocyjny”. W tym miejscu powinieneś wpisać kod bonusowy TOTALbet o treści “PREZENT”. Ostatnim elementem, o którym nie można zapomnieć, jest zaznaczenie wymaganych zgód i oświadczeń. W przypadku TOTALbet zgoda na odbiór bonusu brzmi “Chcę skorzystać z oferty powitalnej BONUS 5000 zł”

Kod bonusowy 2023 

Kod bonusowy to inaczej kod promocyjny od bukmachera, który użyty podczas rejestracji nowego konta gracza, zwiększa wartość całkowitą bonusu lub odblokowuje dodatkowe promocje. Najlepszym kodem promocyjnym, który gwarantuje najwyższą promocję, jest “PREZENT”. Przed kliknięciem przycisku “Zarejestruj” kończącego kwestionariusz rejestracyjny, upewnij się, że podałeś poprawny kod i nie popełniłeś żadnej literówki. Aby upewnić się, że odbierzesz najlepszy dostępny bonus, przejdź do strony bukmachera z naszego linka. Kod zostanie wówczas uzupełniony automatycznie. 

Rejestracja z kodem bonusowym - co można zyskać?

Podając kod bonusowy podczas zakładania konta w serwisie TOTALbet, otrzymasz dostęp do oferty dla graczy VIP. Kod o treści “PREZENT” gwarantuje wyższą wartość bonusu freebet. Wartość całkowita bonusu powitalnego jest wyższa o dodatkowe 10 zł. Bukmacher TOTALbet udostępnił kod specjalnie dla czytelników portalu bonuskod24.com.

Promocje u bukmachera TOTALbet 

Bonus powitalny to nie jedyne atrakcje, które czekają na graczy bukmachera TOTALbet. Stali klienci bukmachera docenią jego bogatą ofertę promocyjną.

Gra bez podatku na wszystko 

Jak wiemy, zakłady bukmacherskie wiążą się z odprowadzeniem obowiązkowego podatku. W TOTALbet mamy szansę obstawiać zakłady bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony AKO z kursem każdego wydarzenia min. kurs 1.20. Bonus aktywowany jest automatycznie podczas puszczenia kuponu. Regulamin promocji nie zaznacza, za jaką stawkę lub na jaką dyscyplinę ma być postawiony kupon. 

Freebet urodzinowy 

Bukmacher TOTALbet w dniu urodzin gracza przekazuje mu upominek w postaci dodatkowego freebetu o wartości 10 zł. Oferta jest ważna trzy dni przed, w dniu, oraz trzy dni po urodzinach. By odebrać bonus na urodziny, należy mieć zweryfikowane konto bukmacherskie. 

TOTAL BOOST 

Bukmacher TOTALbet umożliwia graczom zgarnięcie o wiele wyższych wygranych.  W ramach promocji TOTAL BOOST gracz może obstawić kupon z kilkoma zdarzeniami. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy procent zostanie dodany do naszej ewentualnej wygranej. Procent zostaje przyznawany od czwartego zakładu na kuponie i z każdym kolejnym wzrasta. Przy ósmym zakładzie otrzyma się 10% podwyżki, a przy jedenastym aż jest to aż 20%. 

BetGames w TOTALbet

Gracze zakładów bukmacherskich coraz częściej interesują się zakładami na gry karciane. TOTALbet zauważył ten trend i wdrożył do swojego serwisu opcję tego rodzaju zakładów. TOTALbet ma swój autorski projekt, który nazwał „Karcianą Wojną”. Gracze obstawiający zakłady na Wojnę na pewno docenią, że krupierzy komunikują się w języku polskim. 

TOTALbet - legalny polski bukmacher 

TOTALbet jest polskim bukmacherem, który rozpoczął swoją działalność dość niedawno. Bukmacher ten prowadzi swój biznes całkowicie legalnie. Posiada specjalne zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych o numerze PS4.6831.15.2017, wydane przez Ministra Finansów RP.

4,3 rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.