Rejestracja w TOTALbet, czyli jak założyć konto bukmacherskie?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym TOTALbet
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2020
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Bukmacher TOTALbet działa na polskim rynku od stosunkowo niedługo. TOTALbet, chcąc wybić się na tle konkurentów, przewidział dla nowych graczy wyjątkowo wysoki bonus powitalny na start. Wydaje się, że oferta bukmacherska oraz promocje to mocne strony tego bukmachera. Jak zarejestrować się w TOTALbet? Czy założenie konta bukmacherskiego jest trudne? Jakich danych TOTALbet wymaga podczas rejestracji?

Rejestracja konta u bukmachera 

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że gdy chce się obstawiać zakłady bukmacherskie, należy zarejestrować konto u jednego z operatorów. Każdy legalny bukmacher pozwala na rejestrację tylko pełnoletnim graczom. Niektórzy bukmacherzy umożliwiają tzw. szybką rejestrację bez dowodu. Użytkownik zobowiązany jest do przejścia przez pełną weryfikację danych w określonym czasie. 

Rejestracja w TOTALbet

Bukmacher TOTALbet sprawił, że proces rejestracyjny jest bardzo prosty i intuicyjny. Gracz może utworzyć konto bukmacherskie w serwisie TOTALbet przez jego oficjalną stronę internetową lub w dedykowanej aplikacji mobilnej. Choć wypełnienie kwestionariusza rejestracji dla nikogo nie powinno być problemem, to zdecydowaliśmy się zamieścić kilka wskazówek, jak przejść przez rejestrację w TOTALbet. 

Jak zarejestrować konto w Totalbet? 

1. Wejdź na stronę www.totalbet.pl. Odszukaj i kliknij biały guzik „ZAŁÓŻ KONTO”, widoczny w prawym górnym rogu. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego 

2. Dane konta - wpisz nazwę użytkownika, swój adres e-mail oraz wymyśl dla siebie hasło. Możesz ustawić pytanie zabezpieczające. Znajdziesz tam różne opcje m.in. „jaki jest Twój tajny kod”, „jak miał na imię Twój pierwszy pies” czy „jak nazywa się Twój ulubiony sportowiec”. Na tym etapie pojawia się pole kodu promocyjnego, które należy uzupełnić, wpisując „PREZENT”. Działanie tego specjalnego kodu promocyjnego TOTALbet opisaliśmy szerzej w poprzednim wpisie.  

3. Dane osobowe - podaj swoje imię, nazwisko, narodowość (automatycznie powinna być wybrana Polska), datę urodzenia i numeru PESEL. Następnie zaznacz, wszystkie wymagane zgody, a wśród nich:

  • oświadczenie o przeczytaniu i zaakceptowaniu Regulaminu i Polityki Prywatności
  • oświadczenie o ukończeniu pełnoletności (18 lat), a także potwierdzenie prawdziwości podanych powyżej danych oraz zapewnienie, że środki wpłacane na konto bukmachera pochodzą z legalnych źródeł
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych (bonusy i promocje) od TOTALbet za pośrednictwem SMS lub e-mail (opcjonalnie)

4. Zaznacz okno ze stwierdzeniem „Chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty”, jeżeli chcesz skorzystać z bonusu powitalnego dla graczy. Jeśli tak, jest to niepowtarzalny moment, kiedy możesz to zrobić. Nie będziesz mógł wrócić do tego etapu rejestracji, dlatego warto o tym pamiętać.

5. Zakończ rejestrację oraz kliknij w link aktywacyjny, który otrzymałeś od bukmachera TOTALbet na podany przez siebie adres e-mail. 

Szybka rejestracja bez dowodu 

Bukmacher TOTALbet jako jeden z pierwszych wprowadził szybką rejestrację bez dowodu, dzięki której wszystkie formalności skrócone są do absolutnego minimum. Taki rodzaj rejestracji znacznie przyspiesza zakładanie konta gracza. Typer otrzymuje wówczas dostęp do konta tymczasowego, z którym może rozpocząć obstawianie zakładów. Taki rodzaj konta ma jednak swoje ograniczenia. Między innymi jest to brak możliwości wypłaty środków. Dlatego użytkownik TOTALbet zobowiązany jest do przejścia przez pełen proces weryfikacji tożsamości. TOTALbet, jako jeden z legalnych bukmacherów wymaga również przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu. Na dopełnienie wszystkich formalności jest dokładnie 90 dni. 

Rejestracja z kodem promocyjnym

Podczas wypełniania kwestionariusz Twoją uwagę mógł zwrócić “kod promocyjny”. Czym jest kod promocyjny TOTALbet i dlaczego warto go znać? Dedykowany kod promocyjny o treści “PREZENT” zwiększa wartość bonusów powitalnych dla nowych graczy. Jeżeli skorzystałeś z naszej instrukcji i podałeś hasło “PREZENT” podczas otwierania konta, otrzymasz dostęp do oferty promocyjnej dla użytkowników VIP. Kod promocyjny TOTALbet gwarantuje wyższy freebet niż w standardowej wersji bonusu powitalnego.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.