Fuksiarz to nowy legalny bukmacher na polskim rynku. Jako że Fuksiarz dopiero rozpoczął swoją działalność, najbardziej zależy mu na pozyskaniu nowych klientów. Dzięki temu możemy liczyć na ciekawy bonus powitalny.

Fuksiarz bonus powitalny

Jak wiadomo do branży bukmacherskiej dołączył w tym roku nowy bukmacher Fuksiarz. W grudniu 2020 roku stał się oficjalnie kolejnym polskim legalnym bukiem i od 2023 można obstawiać zakłady na fuksiarz.pl. Jako nowy bukmacher musi przyciągnąć zainteresowanie graczy. W tym celu zaproponował oryginalny bonus powitalny i ciekawe promocje. Fuksiarz zdecydował się na bonus cashback 50% do kwoty 500 PLN. Jak widać bonus wygląda inaczej od konkurencji już na pierwszy rzut oka. Bukmacher zwraca połowę stawki, lecz proponowany bonus jest bardzo wysoki. Przyjrzyjmy się bliżej bonusowi powitalnemu Fuksiarza.

Cashback bonus bez ryzyka 2023 w Fuksiarz

Bonus cashback jest lubianym bonusem bukmacherskim przez graczy. Nic więc dziwnego, że bukmacher Fuksiarz postanowił udostępnić go w ramach bonusu na start. Cashback to nic innego jak zakład bez ryzyka. Gracz może dzięki niemu obstawić zakład, nie martwiąc się o wynik. W przypadku wygranego kuponu gracz otrzyma należną wygraną, jeśli jednak kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci stawkę zakładu na konto typera. Jak już wspominaliśmy, cashback Fuksiarz to 50%, więc bukmacher zwraca połowę stawki za nietrafiony pierwszy zakład. Dlaczego tylko połowę? Z tego względu, że pieniądze wracają od razu na konto główne. Maksymalny zwrot jaki można otrzymać to 500 złotych. To bardzo wysoki bonus, patrząc na te oferowane przez konkurencję.

cashback bonus fuksiarz

Fuksiarz zakład bez ryzyka - warunki

W Fuksiarzu istnieją tylko warunki zagrania za cashback. Bukmacher nie wymaga za to obrotu przyznanego bonusu powitalnego. To może okazać się niezwykle atrakcyjne dla graczy. Mówienie o warunkach zagrania za cashback jest także trochę na wyrost. To dlatego, że wystarczy zagrać kupon posiadający dwa zdarzenia, a każde z nich ma mieć kurs minimum 1,20. Fuksiarz zastrzega, że objęte cashbackiem będą jedynie te zakłady, które zostaną postawione za co najmniej 20 PLN. Sami przyznacie, że jak na bonus powitalny, to żadne wymagania. Co więcej gdy już otrzymamy zwrot po przegranym zakładzie, środki należą w całości do nas. Nie trzeba żadnych dodatkowych obrotów, żeby móc je wypłacić. Od razu można je przelać na swoje konto w banku.

Jak odebrać Fuksiarz bonus powitalny?

Bonusy powitalne dla nowych graczy są przyznawane tuż po rejestracji konta w Fuksiarzu. Niektórzy bukmacherzy wymagają podania kodu promocyjnego oraz wyrażenia zgody na odbiór bonusu. Inni skupiają się tylko na kodzie promocyjnym i przyznają bonus automatycznie po otwarciu konta. Fuksiarz zalicza się do tej drugiej grupy. Bonus powitalny zostaje przyznany każdemu użytkownikowi, który dokona nowej rejestracji. Bukmacher zdecydował się maksymalnie ułatwić odbiór bonusu w fuksiarz.pl, co korzystnie zostało odebrane w społeczności typerów. Żeby odebrać bonus powitalny, wystarczy zatem założyć konto.

Czy Fuksiarz udostępni kod promocyjny? 

Kody promocyjne maksymalizują wartość bonusów bukmacherskich. Gracze, którzy podadzą kod promocyjny podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich, otrzymują zazwyczaj wyjątkową ofertę dla VIP-ów. W Fuksiarzu kod promocyjny zostaje przypisany automatycznie do nowego konta. Jest to kolejne ułatwienie dla graczy, gdyż nie muszą przekopywać internetu w poszukiwaniu wymaganego kodu. Fuksiarz kod promo przysługuje każdemu nowo zarejestrowanemu graczowi. Wszyscy którzy założą konto, mogą zatem liczyć na najlepszą ofertę od Fuksiarza.

fuksiarz kod promocyjny

Promocje od Fuksiarz.pl

Ciekawy bonus na start to nie jedyne, co oferuje Fuksiarz. Dodatkowo bukmacher będzie posiadał niezwykle interesujące promocje dla stałych graczy, które będą w prawdziwie europejskim standardzie. Dwie z nich to zupełna nowość na rynku bukmacherskim, więc warto się nimi zainteresować. Wielu graczy narzeka na to, że wszyscy bukmacherzy oferują to samo. Fuksiarz wnosi powiew świeżości i zdecydował się nieco urozmaicić obstawianie zakładów.

Funkcja early payout spełni oczekiwania wielu graczy, którzy pragną nowości na polskim rynku. Wspomniana opcja przy dwubramkowym prowadzeniu obstawionej przez gracza drużyny rozliczy zdarzenie jako wygrane. Zmniejszy to znacznie prawdopodobieństwo porażki w przypadku comebacku drugiej ekipy. Wbrew powiedzeniu, dwubramkowa przewaga może być bezpieczna (tylko w Fuksiarzu). Nawet jeśli przeciwny zespół odwróci losy meczu i ostatecznie obstawiona przez Ciebie drużyna nie wygra, Ty i tak zgarniasz kasę! To bardzo ciekawe rozwiązanie, które z pewnością przyda się kibicom piłki nożnej podczas zakładów bukmacherskich.

Drugą bardzo korzystną promocją będzie cashback bez końca. Pozwoli on na gromadzenie dodatkowych środków na specjalnym koncie przez zwroty stawki z przegranych kuponów. Należy wspomnieć, że wybrane zakłady będą musiały podlegać promocji, a wysokość cashbacku będzie wzrastała z ilością spotkań na kuponie. To również rodzaj promocji, którą znajdziecie tylko w Fuksiarz.pl. Maksymalnie możesz odebrać nawet 50% stawki za przegrany zakład.

Ostatnią promocją, na którą Fuksiarz chce zwrócić naszą uwagę są Mega Kursy Boost. Na czym polegają? Bukmacher zdecydował się stworzyć osobną zakładkę z wydarzeniami, które mają najwyższy kurs na rynku. Dzięki temu można spokojnie przygotować swój kupon z wyższym kursem całkowitym. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię zdarzenie z wspomnianej zakładki i nie będziesz musiał dorzucać do swojego kuponu kolejnego zdarzenia. Ta promocja pozwala podwyższyć ewentualną wygraną bez ryzyka porażki.

Fuksiarz legalny bukmacher

Cieszą nas pojawiające się w internecie zapytania o to, czy bukmacher Fuksiarz jest legalny. Świadczy to o rosnącej świadomości Polaków na temat zagrożeń wynikających z obstawiania u nielegalnych bukmacherów. Jeśli chodzi jednak o zakłady bukmacherskie Fuksiarz, to rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Fuksiarz prowadzi swoją działalność w pełni legalnie. Od grudnia 2020 roku Fuksiarz posiada wymaganą licencję Ministerstwa Finansów i swobodnie może organizować zakłady wzajemne.

Osoby pracujące dla Fuksiarza podkreślają, że ich celem jest, by każdy gracz znalazł zakłady dla siebie, dlatego oferta bukmachera jest bardzo szeroka. Podczas rejestracji konta, typerzy mają niepowtarzalną możliwość odbioru atrakcyjnego bonusu powitalnego.

5,0 rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.