eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
4.5

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz

Bukmacher eWinner to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Od 2019 r., kiedy rozpoczął swoją działalność, umacnia swój wizerunek jako solidnego bukmachera, który dba o potrzeby swoich klientów. Gracze doceniają jego szeroką ofertę zakładów, atrakcyjne kursy i częste promocje.

Jakie bonusy na start przygotował forBET? 

Bukmacherzy, chcąc przyciągnąć do siebie nowych klientów, organizują popularne bonusy powitalne. W ramach bonusu gracze uzyskują dostęp do interesujących promocji. Bonus powitalny w eWinner składa się z dwóch odrębnych elementów:

  • zakład bez ryzyka 155 zł, 
  • bonus 500 zł od depozytu. 

Odbiór promocji podczas rejestracji konta gracza

Bonus powitalny na start w eWinner przyznawany jest podczas rejestracji konta nowego użytkownika. Przysługuje on wszystkim graczom, którzy po raz pierwszy zakładają swoje konta bukmacherskie w eWinner. Promocję można odebrać tylko raz. Rejestracja w serwisie eWinner jest bardzo prosta. eWinner pozwala na założenie konta tymczasowego na drodze szybkiej rejestracji bez dowodu, dzięki czemu szybciej możemy przystąpić do obstawiania. W dalszej części wpisu przejdziemy przez wszystkie etapy rejestracji, abyś nie miał wątpliwości, jak powinien przebiegać ten proces. 

bonud na start od ewinner

Rejestracja z kodem bonusowym

Każdy kto chce rozpocząć przygodę z bukmacherką, musi założyć konto bukmacherskie.  Proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją:

  1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera eWinner, 
  2. Odnajdź przycisk “Zarejestruj się” i przejdź do kwestionariusza rejestracyjnego. Formularz do rejestracji w eWinner podzielony jest na dwie części. 
  3. I etap: podaj swój email, hasło, numer telefonu. Nie zapomnij o podaniu kodu promocyjnego eWinner o treści “PREZENT”. 
  4. II etap: wypełnij swoje dane osobowe, wpisz kodu, który otrzymałeś na podany przez siebie numer telefonu, zatwierdź regulamin, politykę prywatności i potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Inne bonusy w eWinner

Bukmacher eWinner dba o swoich stałych graczy, dlatego poza bonusem powitalnym zyskasz dostęp także do innych promocji. 

Darmowy zakład 25 PLN na żużel

eWinner jako oficjalny partner żużlowej PGE Ekstraligi oferuje specjalną akcję promocyjną. Kibice obstawiający żużel mogą wykorzystać darmowy bonus o wartości 25 PLN. Akcja “Postaw na żużel” obowiązuje co tydzień od piątku do niedzieli. Stawiając zakład AKO z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej, masz szansę otrzymać freebet eWinner w wysokości 100% stawki zakładu, maksymalnie do 25 PLN. By następnie odebrać bonus, musisz zagrać z kursem minimalnym łącznym o wysokości 2.50. Darmowy zakład będzie można wykorzystać tylko i wyłącznie na grę na żywo z minimalnym kursem łącznym w wysokości 1.50.

Tenisowy return - freebet 25 PLN

Fani tenisa ziemnego mogą otrzymać freebet o wartości 25 zł, obstawiając za minimum 500 PLN z konta głównego. Nie ma żadnych wymagań dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnego kursu na kuponie. Gracze mogą wziąć udział w akcji co tydzień, od poniedziałku do niedzieli. 

Freebet do 25 PLN na e-sport

Bukmacher eWinner przygotował poniedziałkowy freebet dla fanów e-sportu. Aby odebrać freebet o wartości 25 zł, trzeba postawić kupon złożony z minimum dwóch zdarzeń z łącznym kursem 2.20 za środki z konta głównego. Po spełnieniu warunków promocji, freebet zostanie przyznany automatycznie. 

Grę bez podatku na NBA i NHL

Specjalna promocja dla wszystkich fanów koszykówki i hokeja na lodzie! eWinner pozwala na obstawianie bez podatku najlepsze ligi świata 7 dni w tygodniu. Wystarczy postawić kupon SOLO lub AKO z wydarzeniami z NBA i/lub NHL z kursem minimalnym 2.20.

Dodatkowe 50 PLN na piłkę nożną. 

Promocja „Futbol totalny” umożliwia odbiór bonusu 50 PLN. Wystarczy postawić zakład za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty piłki nożnej. Łączny kurs bonusu musi wynosić 2.50. Liczą się tylko kupony obstawione w sobotę lub w niedzielę.

eWinner - legalny polski bukmacher 

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie bukmachera jego główna siedziba mieści się w Gdyni, a on posiada zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacher eWinner prowadzi swoją działalność w pełni legalnie.

Bonus powitalny w eWinner składa się z dwóch odrębnych elementów: zakład bez ryzyka 155 zł, bonus 500 zł od depozytu.
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz
4.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
5.0
Bonuses & Promotions
4.0
Customer Support
4.5 Overall Rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.