forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
2.8

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz

Bukmacher forBET to jeden z najlepszych polskich bukmacherów. forBET przez lata swojej działalności umocnił swój wizerunek jako bezpieczna i solidna firma. Klienci zakładów bukmacherskich forBET doceniają jego ofertę i atrakcyjne bonusy promocyjne.

Jakie bonusy na start przygotował forBET? 

Legalni bukmacherzy mają trudne zadanie. Ich głównym celem jest przyciągnięcie jak największej ilości graczy. To dla nich poszerzają swoją ofertę, czy wymyślają kolejne atrakcyjne promocje. Jedną z podstawowych promocji, z których możemy skorzystać z serwisie bukmacherskim jest oczywiście bonus powitalny dla nowych użytkowników. forBET jako jeden z najlepszych bukmacherów również przygotował specjalną ofertę na start dla klientów, którzy dopiero co zarejestrowali u niego konto. Podstawowa oferta powitalna składa się z trzech odrębnych promocji:

  • bonus od depozytu, 
  • 14 dni na grę bez podatku,
  • mnożnik Maxi Zysk. 

forBET bonus od depozytu do 2000 złotych

Gracz po rejestracji konta bukmacherskiego w serwisie forBET otrzyma 100% bonusu od depozytu do maksymalnie 2000 PLN. Maksymalna kwota bonusu, jaką można zdobyć, to 2000 PLN. Wpłacając depozyt o wartości większej niż 2000 PLN, gracz otrzyma 2000 PLN bonusu. Minimalną kwotą depozytu, jaka weźmie udział w promocji, jest 20 zł. Aby odblokować bonus od pierwszego depozytu, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

bonus od depozytu w forbet

Jak wypłacić bonus od depozytu? 

Aby wypłacić bonus gracz musi dokonać jego dwukrotnego obrotu. Kupon musi zostać postawiony zgodnie z przedstawionymi warunkami: 

- kurs ogólny kuponu min. 2.5

- min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. 

Gracz ma 14 dni na wykonanie obrotu, które liczone są od aktywacji bonusu. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

14 dni na grę bez podatku 

Po zarejestrowaniu się w serwisie forBET nowi gracze uzyskują możliwość obstawiania bez podatku przez 14 dni. Jest to wyjątkowa promocja. Przypominamy, że w Polsce obowiązuje podatek od gry, co oznacza, że bukmacher forBET bierze koszt odprowadzenia podatku na siebie. Bonus na grę bez podatku  zostaje włączony w ciągu 24h. od momentu zarejestrowania konta. Aby skorzystać z tej promocji, na postawionym kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30. Zaliczają się do niej zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo, jak i sporty wirtualne. 

Maxi Zysk do 200 PLN

Promocja Maxi Zysk to drugi element bonusu powitalnego za rejestrację w serwisie forBET. Aby otrzymać mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN gracze muszą wpłacić drugi depozyt po zarejestrowaniu konta. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to zaledwie 20 zł. Maksymalną wygraną na kuponie, którą można uzyskać z mnożnikiem MaxiZysk jest 2279 zł. 

Jak zagrać kupon za MaxiZysk? 

  1. Wpłać drugi depozyt na konto bukmacherskie.
  2. Postaw kupon za kwotę większą niż 20 zł i mniejszą niż 200 zł.
  3. Wybierz Maxi Zysk x 2 z listy sald na Twoim kuponie.
  4. Zagraj jednokrotnie całą kwotą z kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo - kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.

Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie gracz musi postawić zakład. Do promocji nie zaliczają się zakłady długoterminowe, specjalne i Combo Expert. 

Dodatkowe bonusy powitalne z kodem promocyjnym

Podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego u bukmachera forBET Twoją uwagę powinno zwrócić pole na podanie kodu promocyjnego. Kod promocyjny to unikatowy kod, dzięki któremu zwiększa się wartość bonusu i ma się dostęp do oferty premium. Podając podczas rejestracji kod promocyjny o treści “PREZENT”, otrzymasz dodatkowe bonusy na start. 

Zakład bez ryzyka 80 zł

Zakład bez ryzyka, to inaczej cashback. Obstawiając kupon, jeśli okaże się on wygrany, gracz otrzyma nagrodę. Z kolei jeśli kupon przegra, gracz otrzyma zwrot środków na swój depozyt lub konto promocyjne. Obstawiając kupon, gracz nie ponosi więc żadnego ryzyka. W przypadku promocji w forBET, gracz może otrzymać zwrot nawet do 80 zł. 

Freebet 100 zł

Freebety dają graczom przywilej obstawienia zakładu praktycznie za darmo. Z tego względu w internecie można natknąć się na określenie „darmowy zakład”. Przypominamy, że freebet o wartości 100 zł otrzyma ten, kto poda dedykowany kod promocyjny forBET podczas rejestracji u bukmachera, ponieważ nie jest on dostępny w standardowej promocji. Aby wypłacić bonus należy go obrócić 4 razy po kursie min. 2.0.

Inne bonusy w forBET

Poza atrakcyjnym bonusem na start dostępne są również inne promocje. Bukmacher forBET cały czas przygotowuje nowe, atrakcyjne bonusy dla swoich stałych graczy. Promocje obejmują różne wydarzenia i dyscypliny sportowe. Sprawdź, na jakie inne bonusy możesz liczyć u bukmacher forBET. 

Bonus na urodziny od bukmachera forBET

Bukmacher forBET przygotował miłą niespodziankę dla graczy, którzy obchodzą swoje urodziny. Z okazji swojego święta dostaną od buka bonus o wartości 20 zł. Aby otrzymać bonus, trzeba było wpłacić minimum 100 złotych depozytu w okresie trzech ostatnich miesięcy i dokonać przynajmniej jednego obrotu tą kwotą. Tylko przy takich warunkach, bonus zostanie przyznany. Obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin. Bonusem urodzinowym od forBET należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2,00, a  minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

Wygraj 40% więcej na sportach wirtualnych II! 

Promocja dotyczy tylko oferty WIRTUALNE ll. Aby otrzymać bonus od wygranej, należy jedynie grać kupony, na których znajdują się min. 3 zdarzenia. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus wygranej uzyskasz! Za 3 zdarzenia otrzymasz 5% więcej, za 4 dostaniesz 10% więcej, za 5 - 15%, za 6 - 20% itd.

Bonus powitalny od forBET składa się z trzech odrębnych promocji. Sprawdź, co zyskasz, rejestrując się u legalnego bukmachera forBET.
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz
3.0
Trust & Fairness
2.0
Games & Software
3.0
Bonuses & Promotions
3.0
Customer Support
2.8 Overall Rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.