PZBuk mobile. Recenzja aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk.

Pobierz aplikację PZBuk na telefon!
Skopiuj kod PREZENTPZB
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

PZBuk jest jednym z osiemnastu legalnych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Przetestowaliśmy jego aplikację mobilną, aby dać Wam znać, czy warto instalować ją na swoje urządzenia mobilne.

Jak pobrać aplikację PZBuk na telefon? 

Testowanie aplikacji musi rozpocząć się od pobrania jej na swoje urządzenie mobilne. My wykorzystaliśmy do tego telefon, ponieważ według statystyk większość zakładów sportowych zawieranych na urządzeniach mobilnych pochodzi ze smartfonów, a jedynie 2% z tabletów. Pobieranie aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk nieco się różni w zależności od tego, czy korzystasz z urządzenia z systemem operacyjnym Android czy iOS. Poniżej opisujemy, jak przebiega ten proces w obu przypadkach.

aplikacja bukmacherska pzbuk

PZBuk mobile na Android

Oficjalny sklep Google Play nie zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich, dlatego jedynym wyjściem na zdobycie apki PZBuk jest odnalezienie zakładki “Aplikacja” na oficjalnej stronie www bukmachera. Zanim jednak rozpoczniemy pobieranie aplikacji, musimy: 

Otworzyć ustawienia swojego telefonu

  1. Pozwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Google Play. 
  2. Wrócić na oficjalną stronę bukmachera.
  3. Kliknąć przycisk “POBIERZ” przy aplikacji na Android.
  4. Zainstalować aplikację na swoim telefonie.

Pobieranie, jak i sama instalacja aplikacji PZBuk zgodnie z wyżej wymienionymi krokami jest całkowicie bezpieczna. Jeżeli jednak nie zamierzasz pobierać aplikacji innych bukmacherów i chcesz wrócić do poprzednich ustawień, to masz taką możliwość. Wystarczy powrócić do standardowych ustawień bezpieczeństwa telefonie.

PZBuk mobile na iOS

Użytkownicy sprzętu Apple mają w tym wypadku nieco prościej. Oficjalny stron App Store, z którego ściąga się aplikacje, nie blokuje aplikacji bukmacherskich, dzięki czemu użytkownicy mogą pobrać aplikację PZBuk bezpośrednio stamtąd. Pobranie i instalacja aplikacji przebiega więc szybko i nie powinna sprawić żadnych trudności.

Rejestracja w PZBuk mobile 

Zanim rozpoczniesz obstawianie zakładów sportowych w serwisie bukmacherskim PZBuk, musisz założyć swoje konto bukmacherskie. Rejestracja przebiega bardzo szybko i intuicyjnie. Można przez nią przejść na oficjalnej stronie internetowej bukmachera lub bezpośrednio przez aplikację mobilną. W obu przypadkach należy poprawnie wypełnić kwestionariusz rejestracyjny. Pamiętaj, że jako nowy klient masz możliwość odbioru wyjątkowego bonusu na start, jest to tzw. “bonus powitalny”. Aby uzyskać dostęp do promocji dla nowych graczy, wystarczy podać kod promocyjny o treści “PREZENTPZB”. Warto zapamiętać ten dedykowany kod, ponieważ w przypadku PZBuk podwaja on maksymalną wartość bonusu powitalnego. 

Funkcjonalność aplikacji bukmacherskiej PZBUk 

Aplikacja bukmacherska PZBuk jest funkcjonalna, dzięki czemu gracze mogą w prosty sposób obstawiać mecze, gdziekolwiek są. Aplikacja daje graczom dokładnie takie same możliwości jak strona internetowa bukmachera. Według naszej opinii stawianie kuponów za pomocą aplikacji jest nawet szybsze i łatwiejsze. Jedynym minusem, który zauważyliśmy podczas testowania aplikacji, jest jej częste zacinanie się. Aplikacja co prawda zawiera pełną ofertę zakładów i jest prosta w obsłudze, jednak czasem przechodzenie między kolejnymi ekranami apki staje się utrudnione.

Aplikacja mobilna od bukmachera PZBuk - podsumowanie

Bukmacher PZBuk zbiera coraz lepsze opinie od swoich graczy. Wciąż jest on jednak początkującym bukmacherem, który musi się jeszcze sporo wysilić, by zbliżyć się do czołowych legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Aplikacja PZBuk jest produktem dobrze zaprojektowanym, interesującym wizualnie, a przede wszystkim spójnym z serwisem bukmachera www. Mamy nadzieję, że bukmacher PZBuk jest świadomy niektórych błędów, na jakie można się natknąć podczas obstawiania na aplikacji i szybko je naprawi.  

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.