Fortuna rejestracja - jak otworzyć konto u bukmachera?

Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym o treści PREZENT210.
Skopiuj kod PREZENT210
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Odbierz bonus!
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna to jeden z wiodących bukmacherów na rynku. Od lat cieszy się dużą popularnością i zyskuje coraz więcej klientów. Ze względu na to przygotowaliśmy tekst, który rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie rejestracji u tego bukmachera. Rozpisaliśmy krok po kroku, jak założyć bezpłatne iKonto. Pamiętaj, że jako nowy klient serwisu bukmacherskiego Fortuna, możesz otrzymać atrakcyjne bonusy na start.

Konto tymczasowe w Fortunie

W internecie często można natknąć się na określenia “konto tymczasowe, rejestracja bez dowodu”. Czy bukmacher Fortuna pozwala na zarejestrowanie konta bez przesyłania zdjęć lub skanów potwierdzających naszą tożsamość? Tak, bukmacher Fortuna należy do wąskiego grona bukmacherów, dla których nie stanowi problemu, że gracze chcą założyć konto tymczasowe, aby sprawdzić ich ofertę i później zdecydować o przekształceniu go w konto stałe. Konto tymczasowe upoważnia Cię do obstawiania zakładów do 5,000 PLN, dokonywania wpłat, obstawiania na żywo, korzystania z promocji. Jednak w momencie kiedy będziesz chciał wypłacić swoje wygrane, czyli przesłać je na swoje konto osobiste, będziesz musiał pozwolić bukmacherowi zweryfikować Twoją tożsamość. Aby dokonać wypłaty, musisz przejść proces pełnej rejestracji i nadesłać skan dokumentu tożsamości.

Jak założyć konto w eFortuna?

Zarejestrowanie konta w Fortunie to kwestia kilku minut. Musisz jedynie wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie przejść poprawnie proces weryfikacji. Postępuj według instrukcji: 

  1. Wejdź na stronę www Fortuna i znajdź zakładkę Rejestracja. 
  2. Wypełnij formularz na pierwszej stronie rejestracji (podaj swój pseudonim/nick, e-mail, hasło, imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, a także kod promocyjny Fortuna).
  3. Określ swoje źródło dochodu (wybierz z rozwijanej listy). 
  4. Zaznacz wymagane zgody. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wyraź również zgodę na odebranie aktualnych bonusów od Fortuna.
  5. Kliknij “ZAREJESTRUJ”

Po wypełnieniu kwestionariusza rejestracyjnego, otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę e-mail z linkiem aktywacyjnym, który musisz kliknąć. Kiedy to zrobisz, Twoje konto będzie gotowe, a Ty rozpoczniesz obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Fortuna. 

rejestracja w fortuna

Fortuna - jakie dodatkowe bonusy na nas czekają?  

Podczas zakładania konta w nowym serwisie bukmacherskich dostajecie dostęp do specjalnych promocji dla nowych graczy. Wszyscy bukmacherzy na rynku przygotowują coś, co nazywamy bonusem powitalnym. Fortuna również organizuje taki rodzaj promocji dla nowych klientów. Dodatkową kwestią, o jakiej należy pamiętać jest kod promocyjny Fortuna. Co to takiego? Kod Fortuna upoważnia nas do skorzystania lepszej oferty promocyjnej. Lepsze warunki promocji oznaczają tyle, co zmaksymalizowanie wartości całkowitej bonusu. W przypadku Fortuny bonus powitalny składa się z trzech promocji:

  • Zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • Bonus od depozytu do 2000 PLN
  • Darmowy zakład 20 PLN

Po przeliczeniu, możemy zauważyć, że wartość całkowita bonusu powitalnego wynosi aż 2230 PLN! Jest to bardzo atrakcyjny bonus na tle konkurencji Fortuny. Aby odebrać bonus wystarczy wpisać w pole kod promocyjny fortuna - PREZENT210. To dedykowany kod, który pochodzi ze strony bukmacher-legalny.pl. 

Otwarcie konta w Fortunie 

Fortuna umożliwia otwarcie konta tymczasowego, które możesz następnie zamienić konto stałe. Nie musisz od razu rejestrować się z dowodem i przechodzić przez pełną weryfikację tożsamości. Jeśli jednak w ciągu 28 dni nie aktywujesz pełnego konta, stracisz możliwość dalszego obstawiania zakładów. 

Podczas zakładania konta w zakładzie bukmacherskim warto sprawdzić ofertę bonusów powitalnych. Aby odebrać ofertę premium bonusa powitalnego, podaj dedykowany kod promocyjny Fortuna w wyznaczonym polu podczas rejestracji konta gracza.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.