Custom Bet od eWinner. Co to jest?

Postaw Custom Bet w eWinner!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Odbierz bonus!
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Custom Bet to usługa polegająca na stworzeniu własnego zakładu bukmacherskiego. Obecnie w Polsce taka usługa jest bardzo rzadka. Oferują ją, choć pod dwiema innymi nazwami eWinner oraz BETFAN.

Co to jest Custom Bet?

Custom Bet to zakład bukmacherski, tworzony przez użytkowników bukmachera eWinner. Interesujesz się piłką nożną, koszykówką, tenisem? Nie widzisz w ofercie bukmachera eWinner ważnego dla Ciebie meczu? Korzystając z formularza na stronie eWinner, możesz zgłosić swoje wydarzenie. Co ciekawe, sam bukmacher namawia użytkowników do tego, by podczas zgłaszania swojego zakładu, podawali oni swoje propozycje kursów. Tak więc im więcej szczegółów, tym większa szansa, że Custom Bet trafi do oferty specjalnej bukmachera eWinner.

Jak dodać Custom Bet w eWinner?

To bardzo proste. Wejdź na stronę eWinner, a następnie przejdź do sekcji CustomBet. Tam przed Twoimi oczami pojawi się bardzo prosty formularz z następującymi polami do uzupełnienia: 

  • adres e-mail
  • data wydarzenia
  • rozgrywki/wydarzenie
  • mecz/zdarzenie
  • opis zakładu/szczegóły

Pierwsze dwa punkty są raczej oczywiste. Z kolejnymi jednak też nie powinieneś mieć większych problemów. Rozgrywki/wydarzenie: Jeśli chcesz dodać np. mecz 4. ligi kolumbijskiej, to wpisz w tym polu: 4. liga kolumbijska. 

Mecz/zdarzenie: Tutaj wpisz oczywiście nazwy dwóch drużyn rywalizujących ze sobą.

W ostatnim punkcie postaraj się dodać jak najwięcej informacji. Zacznij od tego dlaczego akurat to zdarzenie powinno znaleźć się w ofercie eWinner. Jeśli masz więcej informacji - również je zamieść.

Pamiętaj też, że Custom Bet to nie tylko zakłady sportowe. Możesz dodać tutaj (albo przynajmniej spróbować to zrobić) np. ofertę na zawody freestylowe. Jeśli są transmitowane przez telewizję lub/i YouTube, to jest spora szansa, że bukmacher eWinner weźmie to pod uwagę. Jesteś zapalonym widzem Big Brothera? Możesz zaproponować zakład na to, kto jako kolejny odpadnie z telewizyjnego show.

Możesz też zaproponować zakład długoterminowy, np. kto zostanie kolejnym papieżem albo kto wygra ligę brazylijską w sezonie 2022/23. 

custom bet ewinner

Zakłady własne. Przyszłość bukmacherki? 

W Polsce zakłady własne - przynajmniej mamy takie wrażenie - nie cieszą się zbytnią popularnością. Oczywiście, gdy zbliżają się ważne wybory, np. prezydenckie, da się odczuć, że użytkownicy chętniej takie wydarzenia sugerują czy też obstawiają. Niemniej jednak w ofercie polskich legalnych bukmacherów próżno szukać wyszukanych zakładów.

Tym bardziej zwracamy uwagę na Custom Bet, ponieważ to właśnie bukmacher oddaje w nasze ręce jego ofertę. To od nas zależy czy w ofercie bukmachera eWinner znajdzie się jakaś ciekawa opcja do wytypowania.

Najciekawsze niestandardowe zakłady specjalne typu Custom Bet

Jeden z zagranicznych bukmacherów wiele lat temu dodał wydarzenie specjalne do swojej oferty. Polegało ono na wytypowaniu, które z dzieci Davida Beckhama jako pierwsze zdobędzie gola w oficjalnym meczu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym ligi angielskiej.

Ciekawe wydarzenie pozasportowe pojawiło się także ostatnimi czasy na rodzimym rynku. Na Twitterze pojawił się profil o nazwie Jezioro Sportu. Podawał on informacje z rynku transferowego, najczęściej wychodzące transfery z ligi polskiej. Jak się okazało, twórcami Jeziora Sportu byli znani i lubiani trolle, którzy chcieli sprawdzić czy znani dziennikarze będą podawać te informacje bez żadnej weryfikacji. Okazało się, że ich plan sprawdził się w 100%. Niektórzy polscy dziennikarze powoływali się na ich informacje. Mało tego, nawet zagraniczne serwisy tureckie i rosyjskie podawały na pierwszych stronach swoich gazet informacje o transferach do tych klubów. Najgoręcej zrobiło się wokół transferu Christiana Gytkjaera, który wg danych Jeziora Sportu miał przenieść się do tureckiego Fenerbahce Stambuł. Informacja ta została wydrukowana na 1. stronie największej stambulskiej gazety sportowej. Idąc tym tropem, bukmacher BETFAN przygotował MyBet, czyli odpowiednik eWinnerowego Custom Beta. Można było obstawić po kursie 500.00 czy któraś z 4. największych gazet sportowych w Europie (La Gazetta, L’Equipe, Marca, The Sun) wydrukuje informację podaną przez Jezioro Sportu na okładce.

Podsumowanie

Jak widzicie zakłady specjalne mogą być ciekawą formą urozmaicenia oferty bukmachera. Oprócz dodatkowych pieniędzy, bukmacherzy mogą więc zyskać też darmowy rozgłos oraz być może inny rodzaj klientów. Custom Bet od eWinner to z całą pewnością fajna opcja, która może też urozmaicić grę samemu graczowi.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.