Cashback STS. Warunki zakładu bez ryzyka u bukmachera STS

Odbierz cashback w STS!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Cashback STS to promocja, której szukają wszyscy typerzy. Cashback uważany jest za bardzo korzystny bonus, ponieważ postawienie zakładu jest dzięki niemu pozbawione ryzyka. Na czym polega cashback? Jaki cashback oferuje STS?

Co to jest cashback STS?

Cashback pochodzi z języka angielskiego i oznacza dokładnie zwrot pieniędzy. W branży bukmacherskie stosuje się wymiennie kilka terminów opisujących cashback, może to być zakład bez ryzyka lub bonus bez ryzyka. Jak działa cashback? Mechanizm działania promocji jest bardzo prosty. Bukmacher zwraca graczowi pieniądze za przegrany kupon. Mając bonus cashback, gracz nie ponosi żadnego ryzyka i może jedynie zyskać. 

Cashback STS a bonus powitalny 

Często zdarza się, że cashback wchodzi w skład bonusu powitalnego dla nowych graczy, oferowanego przez bukmachera. Użytkownicy rejestrując nowe konto bukmacherskie, otrzymują promocję powitalną, składającą się z kilku odrębnych części. Na bonus powitalny składają się zazwyczaj cashbacki, freebety, bonusy od depozytu. 

Cashback STS również stanowi element dużego pakietu promocji powitalnych. Poza cashbackiem bukmacher STS oferuje swoim klientom również freebet i wysoki bonus od depozytu. Trzeba jednak zauważyć, że cashback nie występuje w standardowej ofercie powitalnej STS. Jest to promocja premium tylko dla graczy, którzy znają dedykowany kod promocyjny. Aby odebrać cashback, gracz musi podać w trakcie rejestracji STS kod promocyjny o treści „PREZENT”. Podanie tego kodu maksymalizuje wartość bonusu i odblokowuje dodatkowe promocje.

Jak odebrać cashback 34 zł STS?

Niektórzy mogą się zastanawiać, jak odebrać STS cashback? Nie ma w tym nic trudnego. Cashback jest częścią składową bonusu powitalnego, więc odbierając promocję na start, odbierzemy również cashback. Nie bez powodu taki rodzaj promocji nazywa się również bonusem rejestracyjnym, bowiem odbiera się go podczas rejestracji w serwisie bukmacherskim STS. W kwestionariuszu rejestracyjnym jednym z pól do uzupełnienia jest dedykowany kod. W tym miejscu należy wpisać “PREZENT”. Po poprawnym wpisaniu kodu i zaznaczeniu zgody na odbiór bonusu pojawi się on na naszym koncie bukmacherskim. W przypadku, kiedy obstawiony przez nas kupon okaże się przegrany, postawione pieniądze zostaną nam zwrócone na konto depozytowe.

cashback 34 w sts

Jak wypłacić STS cashback? 

Zazwyczaj bonusy bukmacherskie wymagają obrotu, żeby móc je wypłacić. Zakład bez ryzyka od bukmachera STS nie wymaga obrotu. Występuje obrót bonusem x1, przez co rozumiemy postawienie dowolnego zakładu online AKO lub SOLO z kursem, jaki chcemy. Pamiętajmy jednak, że wypłacana kwota będzie pomniejszona o podatek od wygranej w zakładach bukmacherskich wynoszący 12%.

Bonus cashback - podsumowanie 

Bonus cashback w STS nie jest wysoki, ale w przeciwieństwie do zakładów bez ryzyka u innych bukmacherów, ma proste warunki obrotu. Poza bukmacherem STS promocję cashback w swojej ofercie mają: Fortuna, Betfan, Betclic. Naszym zdaniem warto skorzystać z bonusu cashback, szczególnie gdy dopiero zaczynamy naszą przygodę z bukmacherką. Cashback daje nam możliwość obstawienia jednego zakładu bez ponoszenia kosztów. Mając cashback, możemy jedynie zyskać na wygranej, w przypadku przegranego kuponu jego koszty poniesie bukmacher.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.