BETFAN aplikacja mobilna na iOS i Android

Pobierz nową aplikację bukmachera BETFAN!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Betfan to nowy bukmacher na rynku. Choć swoją działalność zaczął dość niedawno, to już udało mu się zyskać duże grono klientów. Gracze cenią sobie bogatą ofertę zakładów, wysokie kursy, atrakcyjne promocje. Dodatkowo, wyróżniającym elementem oferty BETFANA są kreatywne zakłady specjalne, gdzie można stawiać zakłady na tematy związane z szeroką pojętą rozrywką.

BETFAN mobile

Nie da się ukryć, że bukmacher BETFAN dość długo zwlekał z wypuszczeniem swojej aplikacji mobilnej. Z początku dostępna była wersja na telefony z systemem operacyjnym Android, od niedawna posiadacze iPhone`ów również mogą instalować ją na swoich urządzeniach. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wypada produkt BETFANA na tle innych aplikacji bukmacherskich. 

Jak pobrać aplikację mobilną BETFAN?

Oczywiście zanim zaczniemy korzystać z aplikacji, najpierw musimy ją pobrać i zainstalować na naszym urządzeniu. Osoby korzystające z iPhone`ów mają tutaj ułatwione zadanie. App Store w przeciwieństwie do Google Play umożliwia pobieranie aplikacji bukmacherskich. Pobranie aplikacji BETFAN nie różni się więc od pobrania jakiejkolwiek innej aplikacji. Pojawia się więc pytanie, jak pobrać aplikację mobilną BETFAN na Android? Tu sprawa nieco się komplikuje, dlatego poniżej pokazujemy kolejne etapy procesu.  

 1. Przejdź do ustawień swojego urządzenia mobilnego.
 2. Kliknij w ikonę lupy i w polu wyszukiwania wpisz „Nieznane źródła”.
 3. Kliknij w wynik wyszukiwania.
 4. Zaznacz opcję umożliwiającą instalację aplikacji z nieznanych źródeł.
 5. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera BETFAN ze swojego urządzenia mobilnego.
 6. Odnajdź podstronę „Aplikacja mobilna”.
 7. Pobierz aplikację. Możesz to zrobić, skanując kod lub klikając button „ZAINSTALUJ”.
 8. Kliknij na pobrany plik aplikacji w centrum powiadomień swojego telefonu i zainstaluj ją. 

Użytkownicy iPhone`ów pobiorą aplikację mobilną BETFAN z oficjalnego sklepu Apple Store, jak wszystkie inne aplikacje mobilne.

Rejestracja w BETFAN z poziomu aplikacji mobilnej

Jeśli chcesz zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich w BETFAN, musisz mieć swoje konto bukmacherskie. Zarejestrować się można za pośrednictwem aplikacji mobilnej BETFAN. Jeśli masz już zarejestrowane konto, wystarczy że się na nie zalogujesz. Proces rejestrowania konta bukmacherskiego jest bardzo prosty. Niezależnie, czy rejestrujesz się na stronie www BETFAN, czy na jego aplikacji, kwestionariusz się od siebie nie różni. Otwierając aplikację mobilną BETFAN, w prawym górnym rogu zobaczysz przyciski “OTWÓRZ KONTO” i “ZALOGUJ”. Jeśli chcesz utworzyć konto, kliknij pierwszy z nich. Na ekranie powinien pokazać się formularz rejestracyjny. Uzupełnij prawidłowo wszystkie wymagane dane. Pamiętaj, że aby poprawnie przejść weryfikację, musisz wpisywać prawdziwe dane. Ponadto, bukmacher wymaga zaznaczenia wymaganych zgód, m.in. oświadczenia, że jesteś pełnoletni oraz że akceptujesz przetwarzanie danych osobowych przez bukmachera. 

BETFAN oferta powitalna dla nowych graczy z kodem promo

Nowi gracze, którzy dopiero rejestrują konto w serwisie bukmachera BETFAN mają niepowtarzalną okazję na skorzystanie z atrakcyjnej oferty powitalnej. Bonus powitalny przysługuje tylko i wyłącznie nowym klientom bukmachera, którzy podczas rejestracji zaznaczą odpowiednią zgodę na jego odbiór i wpiszą dedykowany kod promocyjny. Dlatego bardzo ważnym jest, aby o tym nie zapomnieć podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego. Kod promocyjny o treści “BETFAN” maksymalizuje ofertę powitalną. Podając go podczas rejestracji, możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą ofertę na start. Promocja składa się z:

 • bonusu od depozytu do 3000 PLN, 
 • zakładu bez ryzyka o wartości nawet 100 PLN, 
 • gry bez podatku. 

Obstawianie zakładów w aplikacji mobilnej BETFAN

Aplikacja mobilna BETFAN zawiera całą ofertę bukmachera. Gracze mają do wyboru wiele dyscyplin sportowych. Mogą obstawiać zakłady zarówno przedmeczowo, jak i live. Trzeba przyznać, że oferta BETFAN jest dość bogata. Urozmaicają ją zakłady specjalne, w których BETFAN czuje się najlepiej spośród pozostałych polskich bukmacherów. Obstawianie zakładów w aplikacji nie powinno przysporzyć problemów nawet początkującemu typerowi. Interfejs aplikacji jest na tyle prosty, że bez trudu można się w nim odnaleźć. 

Funkcjonalność aplikacji mobilnej BETFAN

Aplikacja BETFAN jest bardzo prosta w obsłudze. Gracz swobodnie może poruszać się między ekranami. Aplikacja jest szybka i nie zacina się. Jednym słowem można powiedzieć, że jest to poprawnie wykonany produkt. Z głównego ekranu przechodzimy do najważniejszych sekcji aplikacji. Bez trudności otworzymy ofertę bukmachera, zakłady, popularne rozgrywki. Z poziomu aplikacji jesteśmy również informowani o najnowszych promocjach. Wchodząc w zakłady live może nas rozczarować brak streamingu online. BETFAN nie udostępnia transmisji na żywo ze sportowych wydarzeń. Korzystając z aplikacji, po pewnym czasie można odnieść wrażenie, że korzystamy z responsywnej strony internetowej serwisu. Szata graficzna jest taka sama, układ jest bardzo podobny, aplikacja nie ma dodatkowych funkcjonalności. 

BETFAN mobile - podsumowanie 

Bukmacher BETFAN zaskakująco szybko wybił się na rynku bukmacherskim. Pomimo, że swoją działalność prowadzi od niedawna, zyskał już wierną klientelę. Zamiast BETFAN mógłby nazywać się BET FUN. Gracze cenią sobie jego swobodny, ironiczny styl komunikacji. Narracja, jaką prowadzi na swoich kanałach w social media, znacznie wyróżnia go na tle konkurencji. Jeśli jednak chodzi o samą aplikację, spodziewaliśmy się czegoś więcej. Aplikacja jest poprawna, działa dobrze, nie zawiesza się, jest dość intuicyjna. Bukmacher BETFAN nie wprowadził jednak żadnych dodatkowych udogodnień, które stanowiłyby wartość dodaną dla graczy. BETFAN dość długo zwlekał z wypuszczeniem swojej aplikacji. Typerzy już zapewne przyzwyczaili się do obstawiania zakładów na responsywnej stronie internetowej bukmachera. Ci, którzy chcą oszczędzić miejsce w pamięci swojego telefonu, z pewnością dalej będą obstawiać zakłady, korzystając z przeglądarki.  

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.