Rejestracja w STS

Zarejestruj się z kodem promocyjnym STS!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Bukmacher STS bardzo szybko uplasował się w czołówce polskich bukmacherów. Coraz więcej gracze wstępuje w szeregi STS i rejestruje się na jego stronie www. Bukmacher kusi wysokimi bonusami, m.in. atrakcyjną promocja na start.

Rejestracja w STS - krok po kroku 

Na wszelki wypadek podkreślamy, że rejestracja u bukmachera STS jest darmowa. Sam proces rejestracji nie powinien zająć więcej niż 2-3 minutki. Aby poprawnie założyć sobie konto w STS-ie wystarczy postępować zgodnie z instrukcją: 

  1. Przejdź do oficjalnej strony www bukmachera STS. 
  2. Kliknij w pomarańczowy przycisk „ZAŁÓŻ KONTO” W prawym, górnym rogu strony. 
  3. Wyświetlił Ci się formularz rejestracyjny STS, który składa się tylko z dwóch części.

Etap 1 - Dane do konta STS

Bukmacher prosi Cię o podanie swojego adresu e-mail, hasła oraz numeru telefonu. Pod spodem jest jeszcze jedno pole, przeznaczone do tego, aby wpisać w nim dedykowany kod promocyjny. Pod wszystkimi polami zobaczysz okienka do zaznaczenia. Pierwsza zgoda jest obowiązkowa do zaznaczenia. Zaznaczając pierwszy kwadracik, oficjalnie potwierdzasz, że jesteś pełnoletni. Druga zgoda tyczy się otrzymywania informacji handlowych i nie jest obowiązkowa.  

Etap 2 - Dane osobowe

Na drugim etapie rejestracji musisz podać swoje dane osobowe, czyli imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. Upewnij się, że wszystkie pola uzupełniłeś poprawnie, bo w przeciwnym razie bukmacher nie utworzy Ci konta. Wypełniony kwestionariusz potwierdzamy kodem SMS.

Rejestracja tymczasowa STS

Jeżeli poprawnie wypełniłeś kwestionariusz rejestracyjny i zatwierdziłeś swoje konto poprzez podanie kodu z SMS zostałeś posiadaczem konta tymczasowego STS. Bukmacher STS jako jeden z pierwszych wprowadził szybkie rejestracje bez dowodu. Dzięki nim gracz znacznie szybciej może zacząć obstawianie w serwisie bukmacherskim. Konto tymczasowe możemy zamienić w konto stałe w każdej chwili. Pierwsze zakłady można oczywiście obstawiać z konta tymczasowego, jednak kiedy będziemy chcieli wypłacić wygrane pieniądze, będziemy zobligowani do tego, aby dokończyć pełną weryfikację konta bukmacherskiego. Całkowita weryfikacji obejmuje podanie konta numeru bankowego, z którego korzystamy oraz przesłanie skanu lub wyraźnego dowodu potwierdzającego naszą tożsamość. Konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, powinno nam służyć przez określony czas. Żeby korzystać z wszystkich funkcji i udogodnień bukmachera, trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem. 

rejestracja w sts z kodem

Rejestracja z kodem promocyjnym 

Doświadczeni gracze na pewno zdają sobie sprawę z tego, że warto nie zostawiać pola na kod promocyjny pustego. Jeśli jednak rejestrujesz się u bukmachera po raz pierwszy, wytłumaczymy Ci, na czym polega rejestracja z kodem promocyjnym STS. Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy, którzy rejestrują sobie konta w jego serwisie. Bonus powitalny zawiera kilka atrakcyjnych promocji bukmacherskich. Dedykowany kod promocyjny STS zwiększa wartość bonusu na start dla nowych graczy. Podając prawidłowy kod promocyjny STS w wyznaczonym polu podczas rejestracji, dostajesz dostęp do oferty VIP. Aby otrzymać maksimum korzyści wpisz kod STS o treści “PREZENT”. Zachęcamy do podawania właśnie tego kodu promocyjnego podczas rejestracji u bukmachera STS. 

Czy rejestracja w zakładzie bukmacherskim STS jest bezpieczna? 

STS jest jednym z największych zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma prowadzi działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Aby otrzymać licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych STS musiał spełnić szereg wymogów. STS zobowiązany jest m.in. do przestrzegania ustawy hazardowej, która reguluje zasady archiwizacji i przetwarzania danych osobowych, dzięki czemu rejestracja u bukmachera STS jest całkowicie bezpieczna.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.