Rejestracja Betclic. Jak otworzyć konto u bukmachera Betclic?

Zarejestruj się z kodem bukmacherskim w Betclic!
Skopiuj kod PREZENTPL
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Odbierz bonus!
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Betclic - rejestracja krok po kroku

Rejestracja w Betclic nie powinna zająć więcej niż 3-4 minuty. Kwestionariusz rejestracyjny jest skonstruowany w sposób logiczny, dzięki czemu nawet początkujący gracz nie będzie miał problem ze zrozumienie procesu zakładania konta. Podczas rejestracji jesteśmy proszeni o uzupełnienie naszych danych. Później następuje ich dokładna weryfikacja. Po kilku minutach gracz ma możliwość obstawienia swojego pierwszego zakładu, wpłacania lub wypłacania pieniędzy. Rejestracja podzielona została na 3 proste etapy, które wymienimy w dalszej części artykułu. 

 1. etap rejestracji w Betclic

Na tym etapie musimy podać nasze podstawowe dane:

 • imię, 
 • nazwisko, 
 • datę urodzenia, 
 • adres e-mail. 

Po ich uzupełnieniu, zaznaczamy wymagane przez bukmachera zgody. Następnie klikamy przycisk “Dalej”. 

 1. etap rejestracji w Betclic

W drugim kroku naszej rejestracji bukmacher wymaga podania:

 • numeru PESEL, 
 • adresu 
 • numeru telefonu. 

Pamiętaj, aby podać prawidłowe dane. Kiedy dane nie będą zgadzały się z rzeczywistością nasze konto nie przejdzie pomyślnie procesu weryfikacji.  

 1. etap rejestracji w Betclic

Trzeci etap rejestracji jest również ostatnim etapem. Musimy stworzyć unikalny nick/login/nazwę użytkownika. Bukmacher Betclic sugeruje możliwe nicki na podstawie imienia i nazwiska gracza. Możemy podać sobie pytanie pomocnicze i ustalić prawidłową odpowiedź. Uzupełnienie tych pól może być szczególnie przydatne, kiedy zapomnimy hasła do naszego konta bukmacherskiego. Ostatnie pole do uzupełnienia jest bardzo ważne i warto o nim pamiętać. Jest to miejsce przeznaczone do tego, by podać kod promocyjny Betclic. Aby podać kod promocyjny, należy kliknąć w słowo “Kod promocyjny”, a następnie wpisać go poniżej. 

Zakończyliśmy proces rejestracji. Jesteśmy posiadaczami konta tymczasowego, dzięki czemu możemy obstawić już swój pierwszy zakład. Od razu po zalogowaniu możemy złożyć depozyt. Bukmacher Betclic oferuje dużo opcji wpłat. 

Rejestracja tymczasowa. Jak założyć szybkie konto bez dowodu?  

Możliwość otwarcia konta tymczasowego stała się niemal standardem u legalnych bukmacherów. Czy jest konto tymczasowe? Jest to konto, którego nie weryfikujemy. Rejestrując się u bukmachera podajemy tylko podstawowe informacje o sobie, nie przechodząc pełnej weryfikacji. Odpowiednikiem konta tymczasowego u bukmachera Betclic jest tzw. “Szybkie konto bukmacherskie”. Konto tymczasowe z łatwością można przekształcić w konto stałe. Zazwyczaj bukmacherzy ustalają, ile dni gracz ma na zweryfikowanie swoich danych. Jeśli tego nie zrobi, jego konto może zostać zdezaktualizowane.  

Konto tymczasowe i pełna weryfikacja? Jak zmienić konto tymczasowe w stałe?  

Sam proces jest bardzo prosty. Wystarczy:

 1. Wejść na stronę internetową Betclic lub na jego aplikację mobilną, 
 2. Odszukać zakładkę “Moje konto”,
 3. Przejść do sekcji “Moje dokumenty”,
 4. Wykonać zdjęcia lub skany obu stron dowodu potwierdzającego naszą tożsamość, może być to dowód osobisty,
 5. Podać numer i serię naszego dowodu w wyznaczonym miejscu pod zdjęciami,
 6. Wprowadzić prawidłowy numer konta bankowego. 

Po przejściu wszystkich tych czynności nasze konto jest weryfikowane. Jeśli wpisaliśmy wszystkie dane poprawnie, bukmacher zamieni nasze konto tymczasowe w konto stałe. Będziemy wówczas korzystać z w pełni zweryfikowanego konta bukmacherskiego w serwisie Betclic. Przypominamy, że konto tymczasowe powinno służyć jako możliwość przetestowania oferty danego bukmachera. Z kontem tymczasowym co prawda możemy obstawiać zakłady, jednak nie upoważnia nas do wypłaty swoich wygranych na konto osobiste. Możemy również mieć problem z odbiorem bonusu powitalnego. Wielu bukmacherów przyznaje go tylko zweryfikowanym użytkownikom. 

Bonus powitalny w Betclic, czyli bonus na start dla nowych graczy

Bonus powitalny od bukmachera Betclic przyjmuje formę promocji, znanej pod nazwą - cashback. Gracz otrzymuje cashback o wartości 500 zł, który jest najwyższym bonusem bez ryzyka w ofercie powitalnej wszystkich zakładów bukmacherskich. Maksymalny zwrot wynosi 500 zł, a z wykorzystaniem kodu promocyjnego aż do 530 zł. 

Kod promocyjny Betclic - gdzie wpisać? 

Kod promocyjny Betclic to dedykowany kod, dzięki któremu uzyskamy korzystniejsze warunki bonusu powitalnego. Nazywany jest również kodem bonusowym lub kodem na start. Bukmacherzy zwykle oczekują podania kodu bonusowego podczas rejestrowania konta. Betclic jednak umożliwia dodanie kodu w specjalnej zakładce na swojej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Warto pamiętać o możliwości skorzystania z takiego kodu, ponieważ możemy go użyć tylko raz. 

Rejestracja w Betclic za pomocą aplikacji bukmacherskiej

Aplikacja mobilna Betclic okazała się bardzo udanym produktem. Coraz więcej graczy decyduje się na obstawianie zakładów z użyciem telefonów komórkowych. Według nas Betclic jako jeden z niewielu bukmacherów poradził sobie z wypuszczeniem funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie aplikacji. Rejestracja w aplikacji mobilnej przebiega zupełnie tak samo, jak na stronie www bukmachera. 

Czy Betclic jest legalnym bukmacherem?  

Tak, Betclic posiada ważną licencję na organizację zakładów bukmacherskich online o numerze PS4.6831.11.2017, która została przyznana 6.09.2022 r. przez Ministerstwo Finansów. Warto zaznaczyć, że wszyscy legalnie działający bukmacherzy w Polsce są zobowiązani do zachowania najwyższych standardów  bezpieczeństwa, jeśli chodzi o przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych swoich klientów. Gracze, którzy postanowili zarejestrować swoje konto u bukmachera Betclic mogą być całkowicie spokojni, ponieważ zarówno ich dane osobowe, jak i płatnicze są chronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.