STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
4.5

STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz

STS jest znanym legalnym bukmacherem. Od początku swojej działalności udowadnia, że klienci są dla niego najważniejsi, dlatego często wprowadza ciekawe promocje bukmacherskie. Stałą promocją dla nowych klientów bukmachera jest bonus powitalny.

STS bonus powitalny 

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera. STS przygotował bardzo atrakcyjną promocję dla nowych graczy, która wyróżnia się na tle bonusów na start u innych bukmacherów. W skład bonusu na start wchodzi kilka odrębnych promocji, które wymieniamy poniżej: 

  • bonus od depozytu 
  • freebet
  • zakład bez ryzyka.

Jak odebrać STS bonus powitalny?

Pakiet powitalny jest bardzo atrakcyjny i przysługuje wszystkim, którzy otwierają konto bukmacherskie w serwisie STS. Można go odebrać tylko raz. Aby odebrać bonus powitalny, należy zarejestrować się w serwisie STS. Rejestracja nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty. Formularz rejestracyjny składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to dane konta STS, drugi to dane osobowe. Gracz musi prawidłowo wypełnić wszystkie pola i zaznaczyć wymagane zgody. Na pierwszym etapie rejestracji jest specjalne pole do podania kodu promocyjnego. Jest to dedykowany kod, który maksymalizuje wartość bonusu. Wpisując kod promocyjny STS o treści “PREZENT”, gracz dostaje dostęp do ekskluzywnych promocji, które bez kodu byłyby dla niego niedostępne. 

bonus na start od sts

Co zyskuję podczas rejestracji z kodem promocyjnym? 

Oferta powitalna VIP za rejestrację z kodem promocyjnym znacznie różni się od tej standardowej. Gracz, który podał kod promocyjny o treści „PREZENT” dostaje cashback do 34 zł oraz dwa dodatkowe bonusy, na sporty wirtualne oraz na Betgames. Promocja się nie powtórzy, dlatego żal z niej nie skorzystać, tym bardziej że nic to nas nie kosztuje. Pamiętaj, że im więcej wpłacisz na konto STS, tym większy bonus zostanie Ci przyznany. Zasady odbioru bonusu są bardzo proste.

Podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Najważniejszym elementem promocji powitalnej w STS jest bonus 100% od depozytu do 1200 PLN. STS oferuje najwyższy bonus od depozytu. Kwota, jaką dostaniemy od bukmachera STS, zależy od tego, ile wpłacimy podczas pierwszego depozytu. Nie przekroczy to jednak 1200 PLN. Przez bonus od depozytu rozumiemy podwojenie pierwszego depozytu. Podwojona suma trafia na konto bonusowe. Minimalny depozyt przyznawany w ramach tej promocji wynosi 20 zł. 

Jak wypłacić bonus od depozytu? 

By móc wypłacić bonus, należy spełnić warunki obrotu ustalone przez STS. Gracz musi obrócić bonus trzy razy na kuponie SOLO lub AKO. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91.  

Bonus cashback 34 PLN

Po wpisaniu kodu promocyjnego o treści „PREZENT” zostanie odblokowany cashback o wyższej wartości. Wraz z kodem gracz otrzyma zwrot za przegrany zakład do 34 zł. Bonus cashback jest idealną promocją dla niedoświadczonych graczy, którzy są niepewni swoich typów. Mając bonus cashback, nie podejmujemy praktycznie żadnego ryzyka podczas obstawienia zakładu. W przypadku kiedy kupon okaże się przegrany, bukmacher STS zwróci nam kwotę, jaką przegraliśmy. Doświadczeni gracze wykorzystają bonus cashback jako zabezpieczenie przy stawianiu ryzykownych kuponów, np. AKO. Warunki oferty nie określają kursu minimalnego dla pierwszego kuponu. Jedyne, o czym musimy pamiętać to fakt, że najwyższy zwrot, jaki otrzymamy, nie będzie większy niż 34 zł.

Jak wypłacić bonus cashback? 

Aby wypłacić przyznany bonus cashback, trzeba wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki z wygranych kuponów, gdzie kurs całkowitym nie był mniejszy niż 1.91.

Bezpieczne 20 zł na sporty wirtualne 

Dla miłośników sportów wirtualnych bukmacher STS przygotował niepowtarzalną okazję. Dzięki promocji „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne” pierwszy postawiony zakład na sporty wirtualne jest zakładem bezpiecznym. Gracz może postawić zakład bez obawy, że straci pieniądze, ponieważ w przypadku pechowego kuponu bukmacher zwraca przegraną stawkę. Maksymalny zwrot wynosi 20 zł. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest typowanie wirtualnych sportów z kursem min. 1.90.

Jak wypłacić cashback na sporty wirtualne? 

Żeby móc wypłacić środki bonusowe trzeba nimi trzykrotnie obrócić po kursie całkowitym kuponu 1.91. 

Pewne 20 zł na Betgames 

Zakłady na gry karciane to wciąż nowość w ofercie bukmachera STS. STS BetGames to symulowane gry karciane, gdzie gracze obstawiają wynik gry. Od niedawna dostępny jest polski stół do gry w pokera, gdzie krupier komentuje przebieg rozdania i wchodzi w interakcje z zawodnikami w języku polskim. Gracze, którzy chcą spróbować swoich sił w BetGames, mają do tego niepowtarzalną okazję. Obstawiając pierwszy zakład z kursem minimalnym 1.90, bukmacher oferuje zwrot równowartości stawek przegranych kuponów do 20 zł. 

Jak obrócić cashback na BetGames? 

Gdy chcemy wypłacić bonus na BetGames, musimy najpierw dokonać trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.91.

Jak otrzymać bonus w STS?

Opisaliśmy wszystkie elementy składowe promocji na start od bukmachera STS. Jednak stali klienci nie mogą czuć się poszkodowani. Po odbiorze bonusu startowego gracze dostają dostęp do wielu innych promocji. Bukmacher STS często organizuje promocje czasowe, gdzie nie musisz podawać żadnych kodów, by je aktywować.

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz
4.0
Trust & Fairness
5.0
Games & Software
4.0
Bonuses & Promotions
5.0
Customer Support
4.5 Overall Rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.