Rejestracja u nowego bukmachera Fuksiarz.pl

Zarejestruj się u nowego bukmachera Fuksiarz!
Skopiuj kod FUKSIARZ
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fuksiarz.pl jest nowym bukmacherem, który wkracza na polski rynek. Na tę chwilę jeszcze nie można się rejestrować na jego oficjalnej stronie www. My natomiast mieliśmy szansę przetestowania usług bukmachera oraz oczywiście zarejestrowania się w jego serwisie, o czym teraz zamierzamy Wam opowiedzieć.

Fuksiarz nowym legalnym bukmacherem

Zanim opowiemy o procesie rejestracji u bukmachera Fuksiarz, chcielibyśmy rozwiać ewentualne wątpliwości, czy Fuksiarz.pl jest legalnym bukmacherem? Cieszy nas to, że takie pytania zaczęły pojawiać się w internecie, ponieważ to oznacza, że Polacy świadomie wybierają, u kogo będą obstawiać i wybierają tylko w pełni legalne opcje. Bukmacher Fuksiarz dołączył do grona legalnych bukmacherów, którzy prowadzą swoje działalności na podstawie przyznanych licencji od Ministerstwa Finansów w grudniu 2020 roku. To właśnie wtedy otrzymał wymagane zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych. 

Konto tymczasowe w Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz zna potrzeby swoich klientów. Gracze zazwyczaj chcą jak najszybciej rozpocząć obstawianie zakładów. Długi i skomplikowany proces rejestracji konta mógłby ich skutecznie do tego zniechęcić. Fuksiarz to tzw. bukmacher bez dowodu. Co to oznacza w praktyce? Bukmacher Fuksiarz umożliwia założenie konta tymczasowego na drodze szybkiej rejestracji bez dowodu. Gracz musi jedynie przejść przez krótki proces rejestracji. Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego z podstawowymi informacjami nie powinno zająć więcej niż 2 minuty. Gracz proszony jest o podanie swojego loginu lub adresu e-mail, hasła oraz numeru telefonu. W zależności od swoich preferencji otrzyma natychmiastowo kod aktywacyjny na maila lub poprzez SMS. Po jego wpisaniu możemy zarejestrować nowe konto. Podczas rejestracji konta tymczasowego nie wymaga się przesyłania zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości.

szybka rejestracja fuksiarz

Pełna rejestracja u bukmachera Fuksiarz

Korzystając z konta tymczasowego, gracz ma dostęp do bonusów i promocji Fuksiarza, jednak nie może wypłacać pieniędzy z wygranych zakładów. Przede wszystkim konto tymczasowe ma swój termin przydatności. W przypadku Fuksiarza wynosi on 30 dni. Po upłynięciu miesiąca od rejestracji konta bukmacherskiego zostanie ono zawieszone. Aby tego uniknąć, gracz musi przejść przez proces pełnej weryfikacji swojej tożsamości. Konto tymczasowe można zamienić w stałe w każdej chwili. Wystarczy tylko uzupełnić wymagane dane, a co najważniejsze, przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Potrzeba również podać numer konta bankowego, które będzie należało do tej samej osoby, która założyła konto w Fuksiarzu. Można to zrobić na stronie internetowej bukmachera, a Fuksiarz dokona weryfikacji przesłanych dokumentów i zatwierdzi nasze konto stałe.

Dlaczego bukmacher Fuksiarz wymaga przesłania dowodu tożsamości? 

Każdy bukmacher, który prowadzi swoją działalność legalnie zobowiązany jest do przestrzegania prawa polskiego. Zakłady bukmacherskie muszą stosować się do postanowień zawartych w tzw. ustawie hazardowej, która weszła w życie już w 2017 r. Zgodnie z prawem osoby poniżej 18. roku życia nie mogą brać udziału w zakładach wzajemnych, a bukmacher ma obowiązek zweryfikować tożsamość swoich graczy w trosce o ich bezpieczeństwo. Fuksiarz respektuje polskie prawo i zasady polityki odpowiedzialnej gra. Właśnie dlatego gracz musi przejść pełny proces rejestracji oraz przesłać brakujący dowód potwierdzający tożsamość gracza. 

fuksiarz-rejestracja

Rejestracja w serwisie Fuksiarz.pl - podsumowanie 

Testując usługi bukmachera Fuksiarz, odnieśliśmy bardzo pozytywne wrażenie. Śmiało możemy stwierdzić, że ten bukmacher stawia potrzeby swoich klientów na pierwszym miejscu. Proces rejestracji jest dzięki temu szybki i prosty. Jako jeden z najlepszych zakładów bukmacherskich wprowadził konto tymczasowe. Klienci z pewnością docenią to, że po niespełna dwóch minutach od rozpoczęcia procesu rejestracji, będą mogli zacząć obstawiać zakłady z nowo utworzonego konta bukmacherskiego. Warto również zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi Fuksiarz bonus powitalny. Czego nowy gracz może spodziewać się w ofercie powitalnej? Czy do odbioru bonusu potrzebujemy kodu promocyjnego Fuksiarz? Według informacji podanych przez bukmachera, kod przyznawany jest każdemu graczowi automatycznie po rejestracji konta. Dzięki niemu gracze mają dostęp do pełnej oferty Fuksiarza.

Czy w Fuksiarzu dokonam szybkiej rejestracji?

Tak. Bukmacher Fuksiarz oferuje możliwość rejestracji tymczasowej.

Ile trwa proces zakładania konta w Fuksiarzu?

Przy rejestracji konta tymczasowego, założysz konto w około 2 minuty. Chcąc założyć konto stałe będziesz potrzebować skanu dokumentu tożsamości.

Czym się różni konto stałe od tymczasowego?

Posiadając tylko konto tymczasowe masz dostęp do niemal wszystkich funkcji bukmachera Fuksiarz. Jedyne czego nie możesz robić po szybkiej rejestracji to wypłacanie swoich wygranych.

Co otrzymam w zamian za rejestrację w Fuksiarz.pl?

Nowi gracze otrzymują dostęp do pełnej oferty bukmachera. Fuksiarz oferuje bonus na start w postaci cashbacku 50% do 500 PLN, a także ciekawe promocje jak early payout oraz Mega Kursy Boost.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.