STS freebet 25 zł, czyli bonus bez depozytu

Odbierz bonus bez depozytu na start!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Freebet czyli bonus bez depozytu to jedna z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce zdecydował się dodać ją do swojej oferty.

Freebet - co to jest? 

W internecie możemy natknąć się na różne określenia tej samej promocji. Na freebet mówimy także bonus bez depozytu lub darmowy zakład. Dla początkujących graczy przypominamy, że dzięki przyznanemu freebetowi możemy obstawić zakład bez inwestowania swoich pieniędzy. Można więc powiedzieć, że koszty ponosi bukmacher, a dla nas jest to darmowy zakład. 

Jak odebrać bonus freebet w sts?

STS freebet 

Freebet w STS wchodzi w skład promocji powitalnej dla nowych graczy bukmachera. W ofercie STS dostajemy więc 25 zł na pierwszy zakład. Aby otrzymać freebet, należy podać specjalny kod promocyjny podczas rejestracji u tego bukmachera. Tylko dedykowany kod promocyjny STS uprawnia do tego, aby uzyskać ofertę powitalną premium. Treść kodu brzmi „PREZENTSTS”. Po zakończeniu rejestracji konta gracza w serwisie STS, w ciągu maksymalnie 3 dni, saldo bonusowe gracza zostanie zasilone kwotą 25 PLN.

Jak obrócić bonus? 

Przyznany freebet pojawi się na koncie bonusowym gracza. Użytkownik nie będzie mógł go wypłacić na swoje konto bankowe bez wykonania obrotu. Gracz zobowiązany jest do tego, aby dokonać obrotu bonusem. Aby wypłacić bonus freebet o wartości 25 PLN, należy więc dokonać trzykrotnego obrotu bonusem. Zaliczają się do niego wyłącznie wygrane kupony, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po poprawnym wykonaniu obrotu, uzyskane środki zostaną automatycznie przelane z konta bonusowego na konto depozytowe. 

Rejestracja tymczasowa a wypłata bonusu bez depozytu 

Bukmacher STS jako lider technologiczny w branży bukmacherskiej nie mógł nie wprowadzić do swojej rejestracji możliwości utworzenia konta tymczasowego. Podczas rejestracji w STS możecie utworzyć konto gracza bez wysyłania skanów lub zdjęć dowodu tożsamości. Konto tymczasowe można w każdej chwili przekształcić w konto stałe. Jeśli chcecie wypłacić środki z wygranych kuponów, należy dokonać pełnej rejestracji konta, czyli uzupełnić wymagane dane, jakimi są numer konta bankowego, e-mail, login, adres zamieszkania – oraz dołączyć zdjęcia dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Dopiero po pozytywnej weryfikacji tych danych będzie można wypłacać pieniądze z konta bukmacherskiego w STS. 

STS bonus bez depozytu, czyli bonus za rejestrację 

Przypominamy, że freebet o wartości 25 zł wchodzi w skład bonusu powitalnego dla nowych graczy bukmachera. Poza freebetem gracz dostanie również bonus od depozytu. Gracze mogą go odebrać tylko jeden raz podczas rejestracji konta. Bonus zostanie im przyznany jeśli podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podadzą poprawny kod uprawniający do odbioru bonusu.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.