Cashback od bukmachera BETFAN

Odbierz bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka w BETFAN!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2020
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Cashback jest bardzo atrakcyjną promocją, a graczę chętnie z niej korzystają. Nic więc dziwnego, że bukmacher BETFAN wprowadził zakład bez ryzyka do swojej oferty bonusowe. Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. W internecie funkcjonuje wiele określeń na tę promocję. Sprawdźmy, jakie są warunki odbioru cashback w BETFAN.

BETFAN cashback - co to jest? 

Cashback to słowo zapożyczone z języka angielskiego. Tłumacząc dosłownie, oznacza zwrot gotówki. Gracz, który odebrał promocję cashback dostanie zwrot przegranych środków od bukmachera za postawiony przez siebie kupon. Gracz może wykorzystać cashback na zakład, co do którego nie ma pewności. A wszyscy przecież wiemy, że im większe ryzyko, tym wyższa wygrana. 

Warunki promocji BETFAN zakład bez ryzyka

BETFAN jako nowy bukmacher nie miał łatwego zadania w pozyskaniu klientów. Musiał więc zaproponować bogatą ofertę zakładów oraz korzystne warunki promocji na start. Oferta powitalna dla użytkowników, którzy zarejestrują konto w serwisie, składa się z dwóch odrębnych części: 

  • Betfan cashback do 100 zł 
  • Betfan bonus od depozytu do 3000 zł. 

Jak odebrać cashback 100 zł? 

Oferta przysługuje wszystkim graczom, bez wyjątku. Można z niej skorzystać tylko raz. Pamiętajcie jednak o tym, by podczas rejestracji podać ekskluzywny kod promocyjny BETFAN o treści “BETFAN”. Pozwoli on na uzyskanie najlepszych warunków oferty dla nowych graczy. Aby skorzystać z promocji cashback, należy pamiętać, że minimalny depozyt na grę bez ryzyka, to 10 PLN, maksymalny – 100 PLN. Następnie trzeba przygotować kupon ze zdarzeniem lub zdarzeniami po kursie minimalnymi 1.14. Po poprawnym obstawieniu zakładu zostaje czekać na rozstrzygnięcie zakładu.

Jak obrócić bonus cashback?

Nie bez powodu promocję typu cashback nazywa się wymiennie zakładem bez ryzyka. W razie porażki otrzymujesz zwrot stawki, który możesz od razu wypłacić. Nie obowiązuje żadne warunki obrotu. Jest to bardzo zaskakujące i korzystne dla gracza. Wielu bukmacherów kusi wysokimi bonusami, ale przez skomplikowane warunki obrotu wcale nie są one korzystne dla gracza. Warto wczytać się w regulamin promocji, by ocenić, czy gra jest warta świeczki. 

Jak wypłacić pieniądze z konta? 

Jak już wiadomo, bonus cashback jest zwracany na konto depozytowe gracza i nie jest wymagany żaden obrót. Możesz więc od razu wypłacić cashback o maksymalnej wartości 100 zł. Pamiętaj jednak, aby zweryfikować swoje konto gracza. Jeśli skorzystałeś z szybkiej rejestracji bez dowodu przed zleceniem wypłaty będziesz musiał dokończyć pełną rejestrację. Bukmacher będzie wymagał od Ciebie m.in. wysłania wyraźnego zdjęcia lub skanu dowodu. Kiedy będziesz zweryfikowanym graczem bez problemu wypłacisz środki z konta depozytowego. Wypłaty możliwe są tylko na indywidualny rachunek bankowy przypisany do imienia i nazwiska gracza. BETFAN realizuje wypłaty co 15 minut w godzinach 7:00 – 23:00. Transakcje zlecane są przez siedem dni w tygodniu.

BETFAN zakład bez ryzyka do 100 zł - podsumowanie

Zakład bez ryzyka jest niepowtarzalną okazją do tego, by obstawić tzw. max wariant. Doświadczeni typerzy zwykle wykorzystują go do obstawienia zdarzenia, co do którego nie mają pewności. W przypadku cashback stratę może ponieść bukmacher, a nie gracz. Niedoświadczeni gracze, którzy założyli w BETFAN konto tymczasowe, mogą przetestować ofertę bukmachera i postawić swój pierwszy zakład, mając pewność, że nic na tym nie tracą.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.