PZBuk - rejestracja. Jak otworzyć konto bukmacherskie w PZBuk?

Zarejestruj się w PZBuk z kodem promocyjnym!
Skopiuj kod PREZENTPZB
Kod ważny do: Gru 31, 2023

Polskie Zakłady Bukmacherskie to nowy legalny bukmacher na rynku, który stawia na prostotę już od etapu otwierania konta. Rejestracja konta bukmacherskiego jest szybka i prosta, nawet dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich. Warto jednak poznać kilka porad na temat tego, jak zarejestrować się w PZBuk, aby uniknąć zbędnych problemów i wątpliwości.

Rejestracja w PZBuk krok po kroku

Aby rozpocząć proces rejestracji u bukmachera PZBuk, należy odszukać oficjalną stronę www bukmachera. Po otwarciu strony klikamy w zielony przycisk „Zarejestruj się”. Z prawej strony powinien otworzyć się formularz rejestracyjny bukmachera. Kwestionariusz podzielony jest na trzy kroki.

Etap 1. 

Podczas pierwszego kroku rejestracji bukmacher prosi nas o wymyślenie nazwy użytkownika (loginu) oraz hasła do naszego przyszłego konta bukmacherskiego w PZBuk. Jesteśmy zobowiązani do tego, by podać swój adres e-mail oraz numer telefonu. Po uzupełnieniu wymaganych pól należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz kliknąć „Kontynuuj”.

rejestracja w PZBUK - krok 1

Etap 2.

Drugi krok rejestracji w PZBuk wymaga podania imienia, nazwiska, serii i numeru dowodu lub paszportu gracza oraz jego adresu zamieszkania. Musimy podać swoją datę urodzenia, płeć i PESEL. Na dole przygotowane jest pole na kod bonusowy. Rejestracja z kodem gwarantuje wiele korzyści, o czym napiszemy w dalszej części wpisu. W wyznaczonym miejscu kod promocyjny PZBuk o treści „PREZENTPZB”. Zaznacz, że zapoznałeś się z regulaminem i masz ukończone 18 lat. 

rejestracja w PZBUK - krok 2

Etap 3.

PZBuk to bukmacher, który wie, że w tym biznesie najważniejszy jest klient, dlatego podczas 3. etapu rejestracji w PZBuk gracz może ustawić limity na czas gry oraz limity obrotu. 

rejestracja w PZBUK - krok 3

Po poprawnym uzupełnieniu danych i przejściu trzech wyżej wymienionych kroków nasze konto bukmacherskie jest gotowe do użytku. 

Rejestracja konta z kodem promocyjnym 

Jeśli po raz pierwszy rejestrujesz się w serwisie bukmacherskim, możesz się zastanawiać, czym jest kod promocyjny? Kod promocyjny to dedykowany kod, który maksymalizuje wartość bonusu powitalnego na start. Każdy bukmacher przygotowuje specjalne promocje dla swoich nowych klientów. Znając ekskluzywny kod bonusowy o treści PREZENTPZB, gracz ma niepowtarzalną szansę odbioru oferty bonusowej VIP. Wyższa wartość promocji dla nowych klientów to wystarczający powód, by nie zapomnieć o uzupełnieniu pola na kod promo w kwestionariuszu rejestracyjnym. 

rejestracja z kodem promo w pzbuk

Jak zarejestrować się w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

Jeśli lubisz obstawiać zakłady bukmacherskie za pomocą telefonu lub tabletu, pobierz najnowszą aplikację mobilną PZBuk. Rejestracja w PZBuk mobile wygląda dokładnie tak samo. Wystarczy pobrać aplikację PZBuk, zainstalować ją oraz wypełnić kwestionariusz. Apka PZBuk dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. 

Warunki rejestracji konta bukmacherskiego w PZBuk

Przypominamy, że zgodnie z prawem polskim osoby poniżej 18. roku życia nie mogą brać udziału w obstawianiu zakładów sportowych. Aby założyć konto bukmacherskie w serwisie PZBuk, gracz musi wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych oraz zaakceptować Politykę Prywatności obowiązującą u bukmachera. 

PZBuk - legalny polski bukmacher

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie należą do Cherry Online Polska Sp. z o.o. Bukmacher uzyskał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie od Ministerstwa Finansów (numer licencji PS4.6831.26.2017). PZBuk prowadzi swoją działalność w pełni legalnie, a gracze mogą czuć się u niego bezpieczni.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.