Jak zarejestrować się w eWinner?

Szybka rejestracja w eWinner!
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Odbierz bonus!
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Zakłady Bukmacherskie eWinner to jeden z nowszych graczy, na polskim, legalnym rynku bukmacherskim. Aby rozpocząć grę w eWinner musisz się zarejestrować podając przy tym kilka podstawowych danych.

Rejestracja w eWinner z kodem promocyjnym

Formularz rejestracyjny na stronie eWinner jest banalnie prosty. Nie wymaga on niczego, czego nie robiłbyś już wcześniej. Wystarczą podstawowe dane, choć chcąc korzystać w pełni z dobrodziejstw oferty tego bukmachera, trzeba będzie jeszcze to konto zweryfikować. Ale po kolei.

Szybka rejestracja bez dowodu

Bukmacher eWinner, tak jak większość innych polskich bukmacherów, udostępnia swoim klientom możliwość szybkiej rejestracji. Na czym ona polega? Wystarczy, że podasz swoje podstawowe dane:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • nr telefonu komórkowego
  • PESEL
  • wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Podanie tych danych wystarcza do otworzenia konta u legalnego bukmachera eWinner. 

szybka rejestracja ewinner

Konto tymczasowe 

Konto tymczasowe w eWinner daje Ci dostęp do wszystkich funkcji strony oraz aplikacji. Pamiętaj jednak, by podczas rejestracji wpisać kod promocyjny. Jeśli nie zrobisz tego na etapie rejestracji, to niestety, ale koło nosa przelecą Ci dodatkowe profity. Z kodem PREZENT otrzymasz powiększony zakład bez ryzyka. 

Po co w takim razie weryfikować konto w eWinner skoro i tak wszystko możesz robić na koncie tymczasowym? Otóż w przypadku wygranej, nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy na swój rachunek bankowy. Aby dokończyć rejestrację będziesz musiał przesłać skan dowodu osobistego, podać adres zameldowania oraz zamieszkania, a także podać nr bankowy. Bardzo ważne, abyś na tym etapie podał SWÓJ nr konta bankowego. Jeśli podasz nr konta znajomego lub kogokolwiek innego, bukmacher nie wypłaci Ci tych pieniędzy. Dodatkowo narazisz się na przyjemności. Jest też szansa, że bukmacher zablokuje Twoje konto na czas wyjaśnienia sprawy.

A zatem różnica między kontem tymczasowym, a zweryfikowanym polega jedynie na możliwości wypłaty pieniędzy oraz na możliwościach związanych z otrzymywaniem bonusów. O tym jednak w osobnym wątku.

Jak zarejestrować się w eWinner z kodem promocyjnym? Instrukcja

Rejestracji możesz dokonać na dwa sposoby. Zrobisz to zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną bukmachera eWinner. Jeśli wybierzesz pierwszy sposób i przejdziesz przez ten link, to otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka. Dodatkowo musisz pamiętać o wpisaniu w polu “KOD PROMOCYJNY” hasła PREZENT. Te dwa działania sprawią, że zdobędziesz dodatkowe bonusy.

Jak widzisz na powyższym screenie, wystarczy podanie adresu e-mail, nr telefonu i hasła. Na podany numer telefonu przyjdzie SMS z kodem aktywacyjnym. Dzięki powyższym działaniom będziesz mógł cieszyć się kontem tymczasowym w eWinner. Będziesz mógł więc korzystać z pełnej oferty live, obstawiać kupony single i AKO, a także wpłacać pieniądze za pomocą wybranej przez Ciebie metody płatności. Bukmacher eWinner umożliwa wpłatę pieniędzy poprzez BLIK, PayU, a także zwykłym przelewem bankowym. Ten jednak księguje się nieco dłużej, więc polecamy wybrać szybkie metody płatności.

Warunki rejestracji konta tymczasowego

Chcąc zarejestrować się u bukmachera eWinner, zgodnie z polskim prawem oraz ustawą hazardową, musisz mieć ukończone 18 lat. Oprócz tego musisz zaakceptować Regulamin oraz Politykę Prywatności. Te czynności wystarczą do tego, by spełnić wszystkie warunki niezbędne, by cieszyć się grą u legalnego bukmachera eWinner.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.