eWinner Zakład bez ryzyka, czyli Cashback dla Nowych Graczy

Zakład bez ryzyka dla nowych klientów eWinner
Skopiuj kod PREZENT
Kod ważny do: Gru 31, 2023
Odbierz bonus!
Sprawdź warunki
Nasz serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

eWinner wie jak skusić potencjalnych nowych graczy, do założenia konta. Oferta powitalna eWinner to zakład bez ryzyka, czyli cashback. Nie trafiasz pierwszego kuponu? Nic nie szkodzi. Zakłady bukmacherskie eWinner zwracają Ci 100% stawki.

eWinner Zakład Bez Ryzyka na miesiąc wrzesień

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest zakład bez ryzyka: Cashback (obie formy oznaczają dokładnie to samo) to możliwość obstawienia dowolnego kuponu bez żadnego ryzyka. Typujący po dokonaniu rejestracji i zaznaczeniu opcji “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” nabywa prawo do takiego rodzaju zakładu.

Jest to niepowtarzalna okazja do tego, by obstawić jakieś zdarzenie z dużym ryzykiem. Twój pierwszy kupon nie powinien być zatem zachowawczy. Jeśli postawisz 100 PLN po kursie 1.50, to wygrasz 150 PLN minus podatek dochodowy (12%). A zatem i tak nie wzbogacisz się bardzo mocno. Jeśli natomiast obstawisz wydarzenie obarczone dużym ryzykiem, dajmy na to po kursie 3.50, to Twoja wygrana będzie dużo większa. Kiedy próbować, jak nie w takiej sytuacji? 

Zakład bez ryzyka w praktyce

Rejestrujesz się poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Zaznaczasz, że chcesz skorzystać z oferty powitalnej. Pamiętaj także, aby podczas rejestracji, w tym polu wpisać [zdjęcie poniżej] wpisać kod promocyjny PREZENT, który zwiększy Twój cashback ze 150 do 155 zł. 5 zł piechotą nie chodzi.

kod promo w ewinner

Minimalny depozyt jaki musisz wpłacić, by skorzystać z oferty bukmachera eWinner to 20 PLN. Maksymalnie bukmacher zwróci Ci 150 PLN. 

Ważne! Jeśli chcesz skorzystać z zakładu bez ryzyka w maksymalnej kwocie, musisz postawić kupon za 170,46 PLN. Skąd ta różnica? Bukmacher potrąca podatek, który musi zapłać do Urzędu Skarbowego. Pamiętaj więc, że jeśli postawisz 50 PLN i nie trafisz (lub jakąkolwiek inną kwotę) to bukmacher eWinner zwróci na Twoje konto tę kwotę pomniejszoną o 12% podatek.

Cashback eWinner. Warunki i zasady

Na szczęście nowi gracze nie muszą szukać w ofercie powitalnej haczyków, niczym w umowie kredytu hipotecznego. Zakład bez ryzyka w eWinner jest prosty i przejrzysty. Oto najistotniejsze informacje dotyczące warunków i zasad cashbacku:

 1. Podczas rejestracji zaznacz zgodę na odbiór bonusu.
 2. Podczas dokonywania rejestracji koniecznie skorzystaj też z pola KOD PROMOCYJNY. Wpisz hasło PREZENT, a otrzymasz 155 PLN zakład bez ryzyka.
 3. Zazwyczaj bukmacherzy utrudniają skorzystanie z bonusu poprzez bardzo trudne warunki. Inaczej jest w eWinner. Możesz wybrać dowolne zdarzenie (single lub AKO) z oferty live i nie tylko. Nie musisz także zwracać uwagi na kurs. Nie ma tutaj widełek minimalnych i maksymalnych.
 4. Warunki obrotu bonusem: Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, trafi on na Twoje konto bonusowe. Będziesz musiał obrócić bonusem 3x, aby wypłacić go na konto depozytowe lub po prostu na swoje konto bankowe. Tak więc jeśli zwrot cashback będzie wynosił 100 PLN, to będziesz musiał obrócić kwotą 300 PLN, by móc te pieniądze wypłacić w dowolnej formie.
 5. Czas na wykonanie obrotu: 30 dni.

Jak widzisz warunki obrotu bonusem są jasne i przejrzyste. Ciężko znaleźć nam innego polskiego bukmachera, który aż tak uprościł procedurę przyznawania bonusu. 

cashback zakład bez ryzyka ewinner

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze w eWinner? 

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy w eWinner jest proste, łatwe i przyjemne. Bukmacher udostępnił kilka opcji wpłat. Mamy dwie możliwości: Wpłacić pieniądze poprzez serwis Blue Media, który obsługuje wszystkie polskie banki lub dokonać wpłaty za pomocą strony Przelewy24. Obie formy są bardzo bezpieczne.

Pamiętaj także, by przede wszystkim zweryfikować swoje konto. Jeśli tego nie zrobisz w ciągu 30 dni, bukmacher eWinner tymczasowo zablokuje Twoje konto, przez co nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy na swoje konto. Pamiętaj też, aby podczas zakładania konta podać prawdziwe dane, a weryfikują konto, aby podać nr konta bankowego, które jest przypisane wyłącznie do Ciebie. W ten sposób unikniesz jakichkolwiek problemów podczas wypłacania depozytu.

Opinia na temat bonusu “Zwrot na konto za nietrafiony kupon”

Bukmacher eWinner dał bonus powitalny na przyzwoitym poziomie. Ogólna ocena tej promocji musi być jednak wysoka, ponieważ nie ma w niej żadnych haczyków. Jest jasna i klarowna. Nie mamy wątpliwości, że żaden nowy gracz nie będzie miał żadnych problemów ze zrozumieniem zasad i warunków promocji. Być może dałoby się uprościć jedynie zasady obrotu bonusem, ale patrząc na promocję “Zwrot na konto za nietrafiony kupon” całościowo, trzeba przyznać, że jest ona bardzo ciekawa.

2 Replies to “eWinner Zakład bez ryzyka, czyli Cashback dla Nowych Graczy”

 • ford c max key fob replacement says:

  I reckon something truly special in this website. That’s why I visited it again. I really love your website!

 • buy tuberculosis drugs over the counter says:

  You got a very great website, Gladiola I discovered it through google. https://tuberculosismedi.com buy tuberculosis drugs over the counter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.