BETFAN bonus powitalny
3.3

BETFAN bonus powitalny

Zagraj w BETFAN o wysokie wygrane!
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz

Chcesz dołączyć do gry u bukmachera BETFAN? Sprawdź, jakie bonusy czekają na Ciebie u tego legalnego bukmachera. Przeanalizowaliśmy ofertę promocyjną, aby łatwiej Ci było zdecydować, czy warto odebrać bonus powitalny BETFAN.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Bonus powitalny w BETFAN nazywa się „Potrójne uderzenie”, składa się więc z kilku elementów. Przede wszystkim jest to zakład bez ryzyka. Cashback to forma promocji, w której gracz dostaje zwrot od bukmachera za kupon, który nie wszedł. Możesz go wykorzystać na jakiekolwiek zakłady. BETFAN nie wprowadza żadnych regulacji co do tego, na co możesz postawić w ramach promocji cashback, poza minimalnym kursem, który wynosi 1.14. Maksymalna wartość cashbacku od BETFAN to 100 zł.

Jak obrócić bonus cashback o wartości 100 zł? 

BETFAN pozytywnie zaskoczył wszystkich graczy, ponieważ zwrot przegranej stawki zakładu wpłacany jest na saldo główne konta gracza, dzięki czemu można je od razu wypłacić. BETFAN nie wymaga żadnego obrotu. Bonus zostaje przyznany nie później niż

48 godzin roboczych od momentu rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie.  

Bonus “PAKIET PUDZIANA”

Drugim elementem promocji powitalnej w BETFAN jest tzw. „PAKIET PUDZIANA”. W ramach pakietu gracz otrzymuje bonus od trzech pierwszych złożonych depozytów. Wygraną z salda bonusowego przy przenoszeniu na saldo główne mnoży się x10. 

Jak obrócić bonus “PAKIET PUDZIANA”? 

Aby wypłacić bonus na saldo główne bukmacher BETFAN, wymaga konkretnego obrotu. Gracz musi zawrzeć dowolne zakłady za łączną stawkę odpowiadającą 5-krotności otrzymanej kwoty bonusu. Każdy z zakładów musi zawierać minimum 2 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia równy 1,45 lub wyższym.

Zmiany w regulaminie promocji

Według nowego regulaminu promocji, który wszedł w życie 14 kwietnia 2020 r., promocją nie są objęte zakłady na zdarzenia z oferty MATCHDAY BOOST. Jeśli zaś chodzi o obrót bonusem, to nie będą do nich zaliczane kupony rozliczone jako zwrot stawki oraz kupony zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione zdarzenia z kursem 1,00.

Graj bez podatku u bukmachera BETFAN!

BETFAN prowadzi swoją działalność w pełni legalnie, dlatego musi pobierać 12% podatku od stawki zakładu. Jest to stała praktyka u wszystkich polskich, legalnych bukmacherów. Betfan jednak oferuje promocję, dzięki której można grać bez podatku i wygrywać więcej.

Warunki gry bez podatku w BETFAN 

Gracze mogą obstawiać bez podatku przez cały czas, jednak muszą się stosować do regulaminu promocji, który określa, że na kuponie powinny się znaleźć minimum 3 zdarzenia, których kurs będzie wynosił 1.35 lub więcej. Promocja obejmuje tylko zakłady proste, bez systemowych. Gracz może grać bez podatku wiele razy w trakcie trwania tej promocji. W praktyce, spełniając warunki promocji, gracz wygrywa o 14% więcej. 

Jak odebrać bonus powitalny w BETFAN?

Aby skorzystać z oferty BETFAN oraz odebrać oferowane przez niego promocje, trzeba oczywiście założyć konto online w jego serwisie. Konto w BETFAN nosi nazwę BetKonta. Rejestracja w BETFAN jest bardzo prosta i nie powinna zająć więcej niż kilka minut. BETFAN udostępnia bardzo krótki kwestionariusz rejestracyjny, gdzie gracz może podać kod promocyjny BETFAN o treści “PREZENT”, który upoważni go do skorzystania bonusu powitalnego u tego bukmachera.

Oferta promocyjna dla nowych klientów w BETFAN 

Warunki promocji na start w serwisie bukmacherskim BETFAN są jasne i przejrzyste. W razie jakichkolwiek wątpliwości można kierować pytania do działu supportu bukmachera. Na oficjalnej stronie www BETFAN znajdziemy szczegółowe regulaminy wszystkich promocji oferowanych przez bukmachera.

Bonus powitalny BETFAN nazywa się "Potrójne uderzenie". Nazwa ma swoje uzasadnienie. Na bonus składają się aż trzy promocje!
GRAJ
Przeczytaj zanim zagrasz
3.0
Trust & Fairness
4.0
Games & Software
3.0
Bonuses & Promotions
3.0
Customer Support
3.3 Overall Rating
Nowi bukmacherzy
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl
Bonus powitalny cashback w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz już wszedł na polski rynek bukmacherski.

Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!
Bonus powitalny w TOTALbet 5040 PLN na start!

Sprawdź warunki bonusu w TOTALbet.

eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2021!
eWinner bonus powitalny dla nowych graczy 2023!

Zarejestruj się i odbierz promocję na start!

STS bonus powitalny – co otrzymasz na start od bukmachera STS?
STS bonus powitalny - co otrzymasz na start od bukmachera STS?

STS bonus na start to promocja, która należy się wszystkim nowym klientom bukmachera

Fortuna – bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!
Fortuna - bonus powitalny dla nowych klientów o wartości 2230 PLN!

Jaki bonus powitalny przygotował bukmacher Fortuna?

forBET bonus powitalny dla nowych graczy!
forBET bonus powitalny dla nowych graczy!

Zarejestruj się w forBET i odbierz wyjątkowe promocje na start.

Betclic – bonus na start. Cashback do 550 zł!
Betclic - bonus na start. Cashback do 550 zł!

Odbierz najwyższy bonus cashback na polskim rynku bukmacherskim.